V pondělí 24. 1. bude zavřena prodejna v Brně.

Ve čtvrtek 27. 1. budou zavřeny prodejny v Praze a Hradci Králové.

Ve dnech 25. a 26. 1. nebudou expedovány objednávky vytvořeny na e-shopu.

Indukční osvětlení Reelight RL720

Přednostní osvětlení Reelight je předevním vysoký výkon a rychlá montáž. Díky novým mikrodiodám s výkonem 1 W poskytují světelnost jako běžné dynamové osvětlení. Více

Katalogové číslo: 001808
1 895 Kč vč. DPH
e-shop na dotaz
Prodejna Brno na dotaz
Prodejna Hradec Králové na dotaz
Prodejna Praha na dotaz

Popis

Skvělé alternativa nábojového dynama 

Zcela nová koncepce osvětlení Reelight se vyznačuje maximálním výkonem, standardní montáží a přítomností systému stand light. Nové mikrodiody s výkonem 1W poskytují srovnatelnou světelnost jako běžná světla, která jako zdroj využívají dynamo v náboji předního kola.

Světla nepotřebují baterie - napájí je stacionární cívka a šestice rotujících magnetů, které jsou uchyceny ve výpletu zadního kola. Na rozdíl od instalace nábojového dynama však není třeba zaplétat zdroj světla do paprsků kola. Instalace je snadná, rychlá a ve srovnání s koncepcí nábojového dynama i výrazně ekonomičtější a lehčí.

Kompletní sestava, která se skládá z předního a zadního světla, cívky, magnetů a kabelů má hmotnost pouze 450 g.

Přední světlo Reelight svítí při jízdě kontinuálně a zadní světlo bliká. Pokud kolo zastaví, zadní světlo bliká další 4 minuty (systém stand light).

Při používání světla na jízdním kole klade zdroj minimální odpor, protože při rotaci magnetů nedochází k jakémukoli tření. Reelight RL 720 je nejsnadnější a cenově dostupná cesta k plnohodnotnému osvětlení jízdních kol určených pro každodenní používání. Určeno pro kola se zadním nosičem.

Přední světlo Reelight:

Zadní světlo Reelight:

 

Podobné produkty