🤩 Právě teď probíhá výprodej skladových zásob! 🤩 

Indukční osvětlení Reelight RL720

Přednostní osvětlení Reelight je předevním vysoký výkon a rychlá montáž. Díky novým mikrodiodám s výkonem 1 W poskytují světelnost jako běžné dynamové osvětlení. Více

Katalogové číslo: 001808
Prodej skončil. Vyberte si podobný produkt z kategorie.

Popis

Skvělé alternativa nábojového dynama 

Zcela nová koncepce osvětlení Reelight se vyznačuje maximálním výkonem, standardní montáží a přítomností systému stand light. Nové mikrodiody s výkonem 1W poskytují srovnatelnou světelnost jako běžná světla, která jako zdroj využívají dynamo v náboji předního kola.

Světla nepotřebují baterie - napájí je stacionární cívka a šestice rotujících magnetů, které jsou uchyceny ve výpletu zadního kola. Na rozdíl od instalace nábojového dynama však není třeba zaplétat zdroj světla do paprsků kola. Instalace je snadná, rychlá a ve srovnání s koncepcí nábojového dynama i výrazně ekonomičtější a lehčí.

Kompletní sestava, která se skládá z předního a zadního světla, cívky, magnetů a kabelů má hmotnost pouze 450 g.

Přední světlo Reelight svítí při jízdě kontinuálně a zadní světlo bliká. Pokud kolo zastaví, zadní světlo bliká další 4 minuty (systém stand light).

Při používání světla na jízdním kole klade zdroj minimální odpor, protože při rotaci magnetů nedochází k jakémukoli tření. Reelight RL 720 je nejsnadnější a cenově dostupná cesta k plnohodnotnému osvětlení jízdních kol určených pro každodenní používání. Určeno pro kola se zadním nosičem.

Přední světlo Reelight:

Zadní světlo Reelight: