DĚTSKÁ KOLANabízíme dětská kola, která vynikají svojí lehkou váhou a bezpečností. Důkazem toho je výhradní zastoupení prémiových značek Early Rider, WoomSky Team a Frog. Od těchto značek můžete zakoupit také odrážedla. Nabízíme dětská kola v nejčastějších velikostech 16, 20 i 24 palců a pokud nevíte, jaké kolo je vhodné pro vaše dítě, využijte našeho rádce výběrem dětských kol.
KOLA EXPEDUJEME VŽDY PŘEDSESTAVENÁ A SEŘÍZENÁ!

1 | 2 | 3 | 4»

Dětská lehká kola, která opravdu letí!

Sami máme děti a víme jak důležitá je nízká váha kola. Lehké kolo je daleko lépe ovladatelné a pro dítě také výrazně bezpečnější. Nízkou váhu oceníte i vy jako rodiče, pokud jízda na kole dítě omrzí a vy musíte kolo nést.

Bezpečná dětská kola

V našem e-shopu zakoupíte kromě elektrokol a dalšího vybavení také zboží pro děti. Pro nejmenší doporučujeme zakoupit odrážedla, jakmile se naučí koordinaci pohybu a rovnováze, můžete využít dětská kola. Nabízíme pouze dětská kola od renomovaných výrobců, kteří mají s výrobou dlouholeté zkušenosti a jejich zboží má minimální poruchovost. K dětských kolům nabízíme širokou škálu příslušenství čítající helmy, košíky, zvonky a další zboží.

Dětská jízdní kola pro nejmenší

Dodávaná lehká dětská kola je možné použít pro děti od tří let. Pro mladší děti doporučujeme naše dětská odrážedla nebo koloběžky.

VYPLŇTE VÁŠ E-MAIL NÍŽE A MY VÁM ZAŠLEME ZDARMA JEDNODUCHÉHO RÁDCE (ve formátu PDF)
  • Zadáním e-mailu potvrzuji zařazení do zasílání novinek.
Pozn.: Vyplněním e-mailu souhlasíte se zasláním informační brožury a s odběrem občasného newsletteru CYKLOSPECIALIT