Filtrovat dle ceny
4999 59900
Výrobce

Určení

BARVA

Baterie

Styl

Typ rámu

Typ řazení

Věk dítěte

Velikost

Výška rozkroku

Zúžit výběr

DĚTSKÁ KOLA

1416202426

 

 

     

 

/detska-kola/

Dětská lehká kola, která opravdu letí!

Sami máme děti a víme jak důležitá je nízká váha kola. Lehké kolo je daleko lépe ovladatelné a pro dítě také výrazně bezpečnější. Nízkou váhu oceníte i vy jako rodiče, pokud jízda na kole dítě omrzí a vy musíte kolo nést.

Bezpečná dětská kola

V našem e-shopu zakoupíte kromě elektrokol a dalšího vybavení také zboží pro děti. Pro nejmenší doporučujeme zakoupit odrážedla, jakmile se naučí koordinaci pohybu a rovnováze, můžete využít dětská kola. Nabízíme pouze dětská kola od renomovaných výrobců, kteří mají s výrobou dlouholeté zkušenosti a jejich zboží má minimální poruchovost. K dětských kolům nabízíme širokou škálu příslušenství čítající helmy, košíky, zvonky a další zboží.

Dětská jízdní kola pro nejmenší

Dodávaná lehká dětská kola je možné použít pro děti od tří let. Pro mladší děti doporučujeme naše dětská odrážedla nebo koloběžky.

* Předsestavená kola

Pokud kolo zasíláme pomocí dopravce, naši servismani ho celé vybalí, zkontrolují, složí a seřídí, ale před odesláním je z přepravních důvodů třeba sundat řidítka a pedály. Vše se poté pečlivě zabalí a takto připravené pošle.

Nabízíme dětská kola, která vynikají svojí lehkou váhou a bezpečností. Důkazem toho je výhradní zastoupení prémiových značek Early Rider, WoomSky Team a Frog. Od těchto značek můžete zakoupit také odrážedla. Nabízíme dětská kola v nejčastějších velikostech 16, 20 i 24 palců a pokud nevíte, jaké kolo je vhodné pro vaše dítě, využijte našeho rádce výběrem dětských kol.
KOLA EXPEDUJEME VŽDY PŘEDSESTAVENÁ* A SEŘÍZENÁ!