KARIÉRA A VOLNÁ MÍSTA

Aktuálně hledáme parťáky na následující pozice

O nás

Jsme česká firma, která se věnuje výrobě, nákupu a prodeji cyklistického vybavení. Naší dlouholetou specializací jsou dětská a městská cyklistika. Na území České a Slovenské republiky provozujeme celkem šest kamenných prodejen a spravujeme online prodej prostřednictvím internetového obchodu www.cyklospeciality.cz. V rámci vlastní značky dětských jízdních kol Rascal Bikes rovněž aktivně působíme na zahraničních trzích.

MECHANIK / MONTÁŽNÍ TECHNIK

Máš rád cyklistiku, rozumíš jízdním kolům a jsi manuálně zručný? Tak právě tebe hledáme na pozici montážního technika do našeho servisního centra v Brně.

Náplň práce:

  • Montáž jízdních kol
  • Servis jízdních kol

Očekáváme:

  • Zájem o cyklistiku
  • Manuální zručnost
  • Samostatnost a spolehlivost

Nabízíme:

  • nástup ihned,
  • pracovní poměr na plný úvazek,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • až 25 dnů dovolené,
  • servisní zázemí v centru Brna,
  • práci v přátelském kolektivu cyklistických nadšenců,
  • nákup cyklistického zboží za zaměstnanecké ceny.

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na hasil@cyklospeciality.cz.