KARIÉRA A VOLNÁ MÍSTA

Filtrovat dle ceny
249 7501
Výrobce

VELIKOST

Zúžit výběr

Helmy na kolo

HELMY

VÝROBCI:

VELIKOSTI:
 XXS (45 - 50 cm) XS (48 - 54 cm) S (50 - 56 cm) M (52 - 58 cm) L (55 - 61 cm) XL (59 - 64 cm)

/helmy/

Cyklistické helmy

Znalost dopravních značek vás na cestách před nečekanými událostmi bohužel nezachrání. Naše cyklistické helmy ano! Chraňte život sebe i svých blízkých. Už se nemusíte bát těžkých neestetických chráničů hlavy, moderní cyklistické helmy v mnoha barevných variantách si u nás vyberete nejen podle funkce, ale i podle svého vlastního osobitého stylu. Pro pány a profesionální sportovce jsme připravili sortiment cyklistických helem s aerodynamickým provedením a přídavnými výstupky pro osvětlení či reflexní odrazky, dámy si u nás přijdou na své v podobě prodyšných vysoce komfortních helem s kolorovanými popruhy. Samozřejmostí je atestace všech našich produktů.

 

Jaké helmy na kolo nabízíme?

Zastupujeme renomovanou americkou značku NUTCASE, která je vyhlášena především svým avantgardním designem a vysokou bezpečností helem, které jsou vhodné zejména pro použití v městské cyklistice a pro děti. Díky chráněnému zátylku mají vyšší bezopečnost ajsou vhodné i pro "street sporty" jako je například INLINE, BMX, SCATEBOARD atd-

Specialitou v naší nabídce jsou  geniálně propracované skládací francouzské přilby OVERADE. Vynikají praktickou kompaktnostní a přijemným tvarem evokujícím jezdecké přilby na koně.

Vybíráme pro vás nejlepší značky helem, jako: Abus, Brooks, Closca, Dashel, Fox, Halo, Hövding, Limar, Nutcase, Overade, R2, Woom

Nabízíme jak pánské, tak dámské i dětské helmy.

 

Nevíte si rady? Přečtěte si jak si vybrat helmu na kolo, která padne jako ulitá.

 

Bezpečné helmy pro sportovní vyžití

Pro dospělé i děti nabízíme kvalitní a bezpečné helmy na kolo, in-line, vodní sporty, lyžování, snowboarding. Předností helmy značky NUTCASE je netradiční design, který je odlišuje od klasických černých, šedých a stříbrných helem ostatních výrobců. Barevné vzory, moderní potisky a motivy zabezpečují dostatečnou atraktivitu. Samozřejmostí je přísná certifikace norem CPSC & CE EN 1078 Multi Sport Standard Safety a EPS výplň pro absorpci nárazů. Helma na kolo od Nutcase je dodávána s 11 větracími otvory pro optimální ventilaci.