STYLOVÉ HELMY NA KOLO PRO DĚTI A DOSPĚLÉ

Zastupujeme renomovanou americkou značku NUTCASE, která je vyhlášena především svým avantgardním designem a vysokou bezpečností helem, které jsou vhodné zejména pro použití v městské cyklistice a pro děti. Díky chráněnému zátylku mají vyšší bezopečnost ajsou vhodné i pro "street sporty" jako je například INLINE, BMX, SCATEBOARD atd ...

Specialitou v naší nabídce jsou  geniálně propracované skládací francouzské přilby OVERADE. Vynikají praktickou kompaktnostní a přijemným tvarem evokujícím jezdecké přilby na koně.

Nevíte si rady? Přečtěte si jak si vybrat helmu na kolo, která padne jako ulitá.

Bezpečné helmy pro sportovní vyžití

Pro dospělé i děti nabízíme kvalitní a bezpečné helmy na kolo, in-line, vodní sporty, lyžování, snowboarding. Předností helmy značky NUTCASE je netradiční design, který je odlišuje od klasických černých, šedých a stříbrných helem ostatních výrobců. Barevné vzory, moderní potisky a motivy zabezpečují dostatečnou atraktivitu. Samozřejmostí je přísná certifikace norem CPSC & CE EN 1078 Multi Sport Standard Safety a EPS výplň pro absorpci nárazů. Helma na kolo od Nutcase je dodávána s 11 větracími otvory pro optimální ventilaci.

VYPLŇTE VÁŠ E-MAIL NÍŽE A MY VÁM ZAŠLEME ZDARMA JEDNODUCHÉHO RÁDCE (ve formátu PDF)
  • Zadáním e-mailu potvrzuji zařazení do zasílání novinek.
Pozn.: Vyplněním e-mailu souhlasíte se zasláním informační brožury a s odběrem občasného newsletteru CYKLOSPECIALIT