Filtrovat dle ceny
148 14991
Výrobce

BARVA

Oblečení

Velikost

Zúžit výběr

Funkční stylové cyklistické oblečení

Připravili jsme pro vás nabídku stylového a zároveň funkčního oblečení z nejkvalitnější MERINO vlny. Norská značka DALE nabízí to nejlepší z přírodních vlněných materiálů, které nemají po stránce funčního komfortu obdobu v technických textiliích a zároveň vynikají zpracováním a vysokou estetickou a módní hodnotou. Unikátní patentovaný materiál KNITSCHELL (nejkvalitnější merino vlna ve dvou vrstvách s laminovanou softeshellovou membránou) je prodyšný přírodní materiál s obrovským tepelným komfortem při minimální tloušťce  a 100% ochraně proti věrtru i dešti.

/cyklistickeobleceni/

Vysoce funkční norské oblečení

Hledáte oděv, se kterým byste mohli chodit na obchodní schůzky, který by byl odolný proti větru a dešti, dostatečně hřál a mohli byste s ním sportovat? V tom případě jste zde správně. Norské oblečení od Dale of Norway je lehké, tenké, ale přitom dostatečně záhřevné. Nabízí dostatek unikátních vzorů a střihů dle aktuálních modních trendů.

Norské svetry udávají styl

Mezi nejoblíbější norské oblečení patří právě norské svetry. Ty disponují vysokou hřejivostí a specifickým designem. Snadno s nimi přečkáte i tu největší zimu. Svetry s norským vzorem jsou vyrobeny z  Merino vlny, která umí díky inovativní struktuře vlněného vlákna zachytávat teplo. I při náročné fyzické aktivitě vás svetr nikdy nezradí - udrží vás v suchu, teple a pohodlí. Norské svetry lze v případě potřeby použít i místo bundy, jako vrchní vrstvu. Nabízené funkční společenské oblečení se snadno udržuje a je možné prát i v pračce.

Výhody merino oblečení

Merino oblečení vyniká výborným odvodem vlhkosti, vysokou odolností vůči zápachu, je hypoalergení a příjemné na omak. Další nespornou výhodou merino oblečení je i ochrana před slunečním UV zářením. Produkce Merino vlny je šetrná k životnímu prostředí a pochází od prověřených dodavatelů.