Filtrovat dle ceny
299 120000
Výrobce

Elektroverze

Počet převodů

BARVA

Baterie

Modelový rok

Speciální edice

Styl

Typ rámu

Typ řazení

Zúžit výběr

Městská kola

Městská cyklistika je světovým fenoménem. U nás teprve zvolna nabírá dech, ale čím dál více lidí si uvědomuje její prospěšnost pro zdravější města a jejich obyvatele.Je mýlkou, že tzv. městská kola a retrokola jsou určena pouze do města. Naopak! Řada lidí se k těmto kolům vrací i pro volnočasové a rekreační využití, protože tato kola jsou daleko pohodlnější než kola horská či treková. Zejména vzpřímený posez a pohodlnou ergonomii ocení lidé s problémy s páteří.

Pohodlná městká kola jsou hlavním sortimentem cyklospecialit. Za naší široké nabídky si tak vybere každý! Nemusíte vybírat podle obrázků, můžete přijít do našich prodejen a na kola se skutečně posadit!

Chcete mít přehled už nyní než nás navšítíte? Podívejte se do našeho průvodce výběrem městkých kol.

/mestska-kola/

Stylové městské kolo

Městská kola jsou vyrobena a speciálně přizpůsobena pro jízdu po městě. Kola do města mají jedinečný design snadno rozeznatelný od ostatních kol. Městské kolo můžeme často potkat v ulicích západních měst jako Londýn či Amstredam, kde dokonce existují půjčovny ve formě automatizovaných stojanů. Kola do města jsou tradičně vybavena koženými rukojeťmi, pohodlným koženým sedadlem, praktickým nosičem a dalšími elegantními detaily. City kola jsou uzpůsobena provozu po ulicích, mají dobré jízdní vlastnosti, precizní zpracování a neokoukaný vzhled. Výhodou city kol  je také to, že je dodáváme s kompletní výbavou včetně blatníků, krytu řetězu či držáků.

Retro kola a městská kola prodej přes internet i na prodejně

V nabídce máme také kvalitní retro kola. Vychutnejte si cestu do zaměstnání i na nákupy s retro koly, které vám umožní pohodlné cestování moderními městy. S městskými koly to bude radost.

Alternativa jízdních kol do městského provozu

Pokud nechcete šlapat s městským kolem do kopců, podívejte se na naše elektrokola

U nás v e-shopu nakoupí všichni - nabízíme pánská, dětská i městská dámská kola.