MĚSTSKÁ KOLA, RETROKOLA, FESTKA ČI SINGLESPEED

Městská cyklistika je světovým fenoménem. U nás teprve zvolna nabírá dech, ale čím dál více lidí si uvědomuje její prospěšnost pro zdravější města a jejich obyvatele. Je mýlkou, že tzv. městská kola a retrokola jsou určena pouze do města, naopak řada lidí se k těmto kolům vrací i pro volnočasové a rekreační využití, protože tato kola jsou daleko pohodlnější než kola horská či treková. Zejména vzpřímený posez a pohodlnou ergonomii ocení lidé s problémy s páteří.

MĚSTSKÁ A POHODLNÁ KOLA JSOU HLAVNÍM SORTIMENTEM CYKLOSPECIALIT - LOGICKY SI TEDY U NÁS NA PRODEJNÁCH VYBERETE Z OPRAVDU ŠIROKÉ NABÍDKY. Nevybírejte si podle obrázků - PŘIJDTĚ SE NA KOLA POSADIT!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | | 7»

Stylové městské kolo

Městská kola jsou vyrobena a speciálně přizpůsobena pro jízdu po městě. Kola do města mají jedinečný design snadno rozeznatelný od ostatních kol. Městské kolo můžeme často potkat v ulicích západních měst jako Londýn či Amstredam, kde dokonce existují půjčovny ve formě automatizovaných stojanů. Kola do města jsou tradičně vybavena koženými rukojeťmi, pohodlným koženým sedadlem, praktickým nosičem a dalšími elegantními detaily. Městská kola (city kola) jsou uzpůsobena provozu po ulicích, mají dobré jízdní vlastnosti, precizní zpracování a neokoukaný vzhled. Městské kolo se často označuje také jako retro kolo. Výhodou city kola je také to, že je dodáváme s kompletní výbavou včetně blatníků, krytu řetězu či držáků.

Retro kola a městská kola prodej přes internet i na prodejně

V nabídce máme také kvalitní retro kola. Vychutnejte si cestu do zaměstnání i na nákupy s retro koly, které vám umožní pohodlné cestování moderními městy. S městskými koly to bude radost.

Alternativa jízdních kol do městského provozu

Pokud nechcete šlapat s městským kolem do kopců, podívejte se na naše elektrokola

U nás v e-shopu nakoupí všichni - nabízíme pánská, dětská i městská dámská kola.

VYPLŇTE VÁŠ E-MAIL NÍŽE A MY VÁM ZAŠLEME ZDARMA JEDNODUCHÉHO RÁDCE (ve formátu PDF)
  • Zadáním e-mailu potvrzuji zařazení do zasílání novinek.
Pozn.: Vyplněním e-mailu souhlasíte se zasláním informační brožury a s odběrem občasného newsletteru CYKLOSPECIALIT