Filtrovat dle ceny
598 2250
Výrobce

BARVA

Velikost

Zúžit výběr

DĚTSKÉ HELMY NA KOLO

/helmy/detske

Dětské přilby

Dětská helma na kolo je nezbytným prvkem zaručující bezpečnost vašeho dítěte. Bez přilby by se v žádném případě dítě nemělo vydat na kolo, koloběžku či inline brusle. Dle zákona je navíc nosit helmu na kolo u dětí a mládeže do 18-ti let povinné. Nabízíme dětské přilby v moderních designech, jejichž nošení je pro děti příjemné a tedy i nenucené. Barevné dětské helmy na kolo mají možnost regulace díky otočnému kolečku v zadní části.

Dětské helmy na kolo nemusí být nudné

U děti není radno podceňovat bezpečnost. Společně s chrániči dětské helmy zaručí ochranu vašich dětí na lyžích, kole, inline bruslích a dalších sportech. Jelikož děti milují barvy a veselé vzory, rozhodli jsme se dodávat jedinečné dětské helmy značky NUTCASE. U kterého jiného výrobce máte možnost zakoupit dětskou helmu v žokejském stylu, s vyobrazením melounu či květin? Navíc všechny dětské helmy prošly přísnými bezpečnostními atesty od renomovaného výrobce.

Myslíme i na ty nejmenší. V nabídce máme i speciální helmy pro malé děti, které se skvěle hodí na odrážedla i na koloběžku. Všechny helmy splňují přísné normy CPSC & CE EN 1078.