KARIÉRA A VOLNÁ MÍSTA

Filtrovat dle ceny
448 2000
Výrobce

VELIKOST

Zúžit výběr

Helmy pro děti

HELMY PRO DĚTI

VÝROBCI:

VELIKOSTI:
 45 - 50 cm 48 - 54 cm 50 - 56 cm 52 - 58 cm 55 - 61 cm 59 - 64 cm

/helmy/detske

Dětské helmy

Dětská helma na kolo je nezbytným prvkem zaručující bezpečnost vašeho dítěte. Bez přilby by se v žádném případě dítě nemělo vydat na kolo, koloběžku či inline brusle. Dle zákona je navíc nosit helmu na kolo u dětí a mládeže do 18-ti let povinné. Nabízíme dětské přilby v moderních designech, jejichž nošení je pro děti příjemné a tedy i nenucené. Barevné dětské helmy na kolo mají možnost regulace díky otočnému kolečku v zadní části.

Dětské helmy na kolo nemusí být nudné

U děti není radno podceňovat bezpečnost. Společně s chrániči dětské helmy zaručí ochranu vašich dětí na lyžích, kole, inline bruslích a dalších sportech. Jelikož děti milují barvy a veselé vzory, rozhodli jsme se dodávat jedinečné dětské helmy značky NUTCASE. U kterého jiného výrobce máte možnost zakoupit dětskou helmu v žokejském stylu, s vyobrazením melounu či květin? Navíc všechny dětské helmy prošly přísnými bezpečnostními atesty od renomovaného výrobce.

Myslíme i na ty nejmenší. V nabídce máme i speciální helmy pro malé děti, které se skvěle hodí na odrážedla i na koloběžku. Všechny helmy splňují přísné normy CPSC & CE EN 1078.

 

Jak vybrat dětskou helmu na kolo

Dětská helma na kolo musí splňovat řadu bezpečnostních požadavků. Především by měla výborně odolávat větším nárazům a chránit tak před zraněním. Kvalitní helmy jsou certifikované a zaručují, že jejich výroba prošla náročnými testy. Helmy vyrobené technologií lepení jsou trochu těžší, ovšem typ je jednodušší, polystyrenová vložka je do skořepiny klasicky nalepena. Kvalitnější produkt vzniká technologií in-mold tak, že je vnitřní pěna do skořepiny vstřikována a propojována díky vysokému tlaku a teplotě. Kromě vysoké pevnosti jsou tyto helmy také lehčí. Dětská helma by měla být také dobře odvětrávána, aby se v ní hlava nepotila. Zapínání helmy musí být jednoduché a snadno ovladatelné. Dětské helmy jsou obvykle vybaveny možností upravit velikost, takže dítěti vydrží poměrnou dobu i během jejich růstu.