KARIÉRA  A VOLNÁ MÍSTA

Filtrovat dle ceny
620 621
Výrobce

Zúžit výběr

Vozíky za kolo

Dětské vozíky jsou relativně rozšířené a dostupné zboží v rámci obecné prodejní sítě kol v České republice a na Slovensku. Rozhodli jsme se proto zařadit jenom dvě značky, které se hlavnímu proudu nějak vymykají.

V prvé řadě je to jednokolá odpružená specialita  Chariot. Jedná se o u nás maloseriově vyráběné a patentované jednokolé sportovní vozíky, které jsou určené primárně pro jízdu v terénu a na úzkých cestách, kam se klasický dvojkolý dětský vozík nevejde. Druhou značkou jsou propracované pohodlné vozíky holandské značky YEPP. Vozíky nabízí větší vnitřní prostor pro děti a řadu doplňků a příslušenství již v základní ceně. Získáte tak univerzákní multifunkční kočárek vhodný, jak do města, tak na výlety, tak k připojení za kolo.

/voziky-za-kolo/

Vozíky za kolo

Vozíky za kolo můžeme na silnicích a stezkách potkávat čím dál častěji. Jejich oblíbenost souvisí s prudkým nárůstem cyklistů a jejich aktivním stylem. Rodiče si zajezdí a dítě je v bezpečí a pohodlí jako v kočárku. Přívěsné vozíky za kolo jsou jednou z nejbezpečnějších variant jak vozit menší děti s sebou na kole. U našich vozíku holandské značky YEPP můžete vybírat  ze dvou základních variant podle počtu dětí. Vozíky maji v základní výbavě vše potřebné včetně kočárkového setu, není tedy třeba dokupovat žádné další příslušenství a to vše za velmi přijatelnou cenu...

Tápete, který vozík je pro vás pravý? Přečtěte si našeho průvodce Jak vybrat vozík za kolo?

Jedinečná jednokolá konstrukce českého odpruženého vozíku KOLOFOGO předurčuje využítí vozíku i do obtížných terénních tratí a úzkých stezek, kam se s dvoukolým vozíkem nedostanete. I při běžném provozu po silnicích je vozík bezpečnější, protože nosné kolo vozíku jede vždy ve stopě kola, na rozdíl od vozíků dvojkolých u kterých pravé kolo zasahuje více do krajnice.

Pokud nechcete šlapat na kole a ještě táhnout vozík za kolo, použijte naše elektrokola.