Vozíky za kolo pro pohodlné cestování vašich dětí

Dětské vozíky jsou relativně rozšířené a dostupné zboží v rámci obecné prodejní sítě kol v České republice a na Slovensku. Rozhodli jsme se proto zařadit jenom dvě značky, které se hlavnímu proudu nějak vymykají.

V prvé řadě je to jednokolá odpružená specialita  Chariot. Jedná se o u nás maloseriově vyráběné a patentované jednokolé sportovní vozíky, které jsou určené primárně pro jízdu v terénu a na úzkých cestách, kam se klasický dvojkolý dětský vozík nevejde. Druhou značkou jsou propracované pohodlné vozíky holandské značky YEPP. Vozíky nabízí větší vnitřní prostor pro děti a řadu doplňků a příslušenství již v základní ceně. Získáte tak univerzákní multifunkční kočárek vhodný, jak do města, tak na výlety, tak k připojení za kolo.

Vozíky za kolo

Vozíky za kolo můžeme na silnicích a stezkách potkávat čím dál častěji. Jejich oblíbenost souvisí s prudkým nárůstem cyklistů a jejich aktivním stylem. Rodiče si zajezdí a dítě je v bezpečí a pohodlí jako v kočárku. Přívěsné vozíky za kolo jsou jednou z nejbezpečnějších variant jak vozit menší děti s sebou na kole. U našich vozíku holandské značky YEPP můžete vybírat  ze dvou základních variant podle počtu dětí. Vozíky maji v základní výbavě vše potřebné včetně kočárkového setu, není tedy třeba dokupovat žádné další příslušenství a to vše za velmi přijatelnou cenu...

Jedinečná jednokolá konstrukce českého odpruženého vozíku KOLOFOGO předurčuje využítí vozíku i do obtížných terénních tratí a úzkých stezek, kam se s dvoukolým vozíkem nedostanete. I při běžném provozu po silnicích je vozík bezpečnější, protože nosné kolo vozíku jede vždy ve stopě kola, na rozdíl od vozíků dvojkolých u kterých pravé kolo zasahuje více do krajnice.

Pokud nechcete šlapat na kole a ještě táhnout vozík za kolo, použijte naše elektrokola.

Pro odběr těchto informací (cca 1x do měsíce) vyplňte prosím níže Váš e-mail. Jako poděkování za Váš zájem Vám zašleme

Slevový kupón - 3 %

na Váš jednorázový nákup v e-shopu!

  • Zadáním e-mailu potvrzuji zařazení do zasílání novinek.