KARIÉRA A VOLNÁ MÍSTA

Koloběžka Kostka Tour Max

Koloběžka KOSTKA TOUR MAX je vhodná pro všechny věkové kategorie a odpovídá náročným požadavkům pro delší turistiku včetně výletů po nezpevněných cestách. Více

Katalogové číslo: 82PAS2
Prodej skončil. Vyberte si podobný produkt z kategorie.

Popis

Koloběžka Kostka Tour Max

Díky 26 palcovému přednímu kolu snáze překonává nerovnosti, současně je zajištěno vynikající vedení jízdní stopy. Snadná ovladatelnost i ve vysokých rychlostech je dána geometrií rámu.

Koloběžky modelové řady MAX jsou modely střední třídy pro nejrozšířenější uživatelskou skupinu a pro každodenní pohyb a turistické výlety. Vynikající jízdní vlastnosti jako ovladatelnost a stabilita i při vyšších rychlostech je dána geometrií rámu a inovovanou přední vidlicí. Zúžená koncepce rámů a vidlic, založená na 65 mm širokých nábojích zabraňuje kontaktu nohy s koloběžkou při odrazu. Skvělý jízdní komfort zaručují kola s nerezovým výpletem na dvoukomorových ráfcích Dragon a náboje na průmyslových ložiscích. Rychlost, pohodlí a bezpečnost zajišťují špičkové pláště Schwalbe Marathon Racer a brzdy Shimano 4000. Pro zvýšený a plynulý chod zadní brzdy je lanko potaženo NANO vrstvou.

Základní specifikace

výška - 960 mm
délka - 1720 cm
hmotnost - 9 Kg
velikost předního kola - 26"
velikost zadního kola - 20"
světlost nášlapu - 50 mm
délka nášlapu - 420 mm
typ ventilku - auto, moto
 

brzdy - Shimano
náboje - Kostka 65 MM
obutí - Schwalbe Marathon Racer
ráfky - dvoukomorové
představec - Kostka

 

Jízdní vlastnosti

silnice - výborná
terén - chvalitebná
město - dostatečná


 

 

Parametry

Dle věku Pro dospělé