Filtrovat dle ceny
2469 4591
Výrobce

Minimální délka vnitřní nohy (sedlo v nejnižší poloze)
0 27
NOSNOST

Věk dítěte

Zúžit výběr

Dětské koloběžky

KOLOBĚŽKY PRO DĚTI

URČENÍ:
 PRO DĚTI PRO DOSPĚLÉ

VÝROBCI:
  

DOPORUČUJEME:
 DOPLŇKY HELMY ZVONKY SKLÁDACÍ ELEKTROKOLOBĚŽKY

/detske-kolobezky

Dětské koloběžky

Dodejte svým dětem sebevědomí na kolečkách! Vyzbrojit dítka rychlostí a nezávislostí již v nízkém věku se vám v budoucnu vrátí. Dětská koloběžka rozhodně není jen pouhou hračkou. Je to první skutečný dopravní prostředek dětí po celém světě. Kvalitní koloběžka jim z rutinních cest do školy, na sport či do kroužků udělá vzrušující výlet. A zaveze je skutečně kamkoliv. Koloběžky s nafukovacími koly si poradí i s přespolními či lesními cestami a fantazii se tak při výběru trasy meze nekladou. Skládací modely jsou díky skvělé skladnosti a menším kolečkům ideálním parťákem pro jízdu městem.

Dětské koloběžky jsou zpravidla levnější než dětská kola a představují i dlouhodobější investici. Při správném počátečním odhadu velikosti (s výběrem pomůže náš rádce: Jak vybrat dětskou koloběžku) a koupi modelu s nastavitelnými řídítky vaše ratolesti koloběžka zabaví na dlouhé roky. S výběrem vám samozřejmě rádi poradíme i osobně na našich prodejnách.

 

Koloběžka pro nejmenší

Máte doma malou princeznu Koloběžku? Tak jí udělejte radost prvním skutečným dopravním prostředkem, se kterým zaručeně zazáří mezi ostatními dětmi. Koloběžky pro nejmenší dodáváme v těch nejpestřejších barvách a variantách, aby zaujaly pozornost na dvoře i venku. Výhodou koloběžek pro nejmenší je široká základna mezi koly pro snadnější manipulaci a řízení do zatáček. Koloběžky mají odolný rám a měkčená řídítka pro snadný úchop a zabaví vaše děti na celé odpoledne. Samozřejmostí je měkká nášlapná brzda pro bezpečnost dětí a reflexní prvky po stranách rámu. Ke koloběžce doporučujeme zakoupit dětskou helmu a chrániče. V nabídce máme také odrážedla pro nejmenší.