Pracuj u nás! KARIÉRA A VOLNÉ POZICE

Filtrovat dle ceny
1200 2880
Výrobce

VELIKOST

Zúžit výběr

Nutcase

HELMY NUTCASE

VÝROBCI:

VELIKOSTI:
 45 - 50 cm 48 - 54 cm 50 - 56 cm 52 - 58 cm 55 - 61 cm 59 - 64 cm

/helmy-na-kolo-nutcase/

Helmy na kolo - cyklistické helmy

Cyklistické helmy jsou důležitou součástí cyklistického vybavení. Dnes si každý cyklista, který to s jízdou na kole myslí vážně, nedokáže představit cestu bez cyklistické přilby. V kamenných obchodech často nalezneme nevzhledné cyklistické helmy nudných barev a vzhledů. To neplatí v našem internetovém obchodě, kde naleznete stylové helmy značky Nutcase vynikajících odvětrávacích vlastností, pohodlného tvaru a přitom tak lehké. Cyklistická přilba od nás chrání Vaše zdraví.

Cyklistické helmy s designem

Cyklistické helmy od Nutcase to je více než dvacet originálních motivů. Nekupujte obyčejné nevzhledné helmy na kolo v jednobarevných variantách. Buďte na silnicích a cestách jedineční a volte avantgardní cyklistické helmy od nás.

Moderní helma na in line

In-line helmy patří k základnímu vybavení při bruslení. Nejedná se o žádný luxus, ale o nezbytnost při ochraně hlavy. Při využití moderních bruslí na vhodných površích dosahuje bruslař vysokých rychlostí, při kterých si může způsobit jakýkoliv pád velké zranění. V našem e-shopu naleznete moderní, lehké helmy s nevšedním designem a perfektním odvětráváním.