Filtrovat dle ceny
1200 2200
Výrobce

Velikost

Zúžit výběr

HELMY NA KOLO, KOLOBĚŽKU, IN-LINE NEBO ODRÁŽEDLO

Milujte svůj mozek ! 

Na jakákoliv kolečka nezapomeňte helmu NUTCASE.

Proč helmy NUTCASE ?

  • mají skvělý design
  • jsou opatřeny 11 větracími otvory pro optimální ventilaci
  • jsou vybaveny EPS výplní pro absorbci nárazů
  • jsou vysoce bezpečné - splňují normy CPSC & CE EN 1078 Multi Sport Standard Safety

          

Nově jsou helmy NUTCASE také vybaveny patentovanou magnetickou přezkou pro snadnější zapínání - stačí přezky přiblížit a JEDEME !

/helmy-na-kolo-nutcase/

Helmy na kolo - cyklistické helmy

Cyklistické helmy jsou důležitou součástí cyklistického vybavení. Dnes si každý cyklista, který to s jízdou na kole myslí vážně, nedokáže představit cestu bez cyklistické přilby. V kamenných obchodech často nalezneme nevzhledné cyklistické helmy nudných barev a vzhledů. To neplatí v našem internetovém obchodě, kde naleznete stylové helmy značky Nutcase vynikajících odvětrávacích vlastností, pohodlného tvaru a přitom tak lehké. Cyklistická přilba od nás chrání Vaše zdraví.

Cyklistické helmy s designem

Cyklistické helmy od Nutcase to je více než dvacet originálních motivů. Nekupujte obyčejné nevzhledné helmy na kolo v jednobarevných variantách. Buďte na silnicích a cestách jedineční a volte avantgardní cyklistické helmy od nás.

Moderní helma na in line

In-line helmy patří k základnímu vybavení při bruslení. Nejedná se o žádný luxus, ale o nezbytnost při ochraně hlavy. Při využití moderních bruslí na vhodných površích dosahuje bruslař vysokých rychlostí, při kterých si může způsobit jakýkoliv pád velké zranění. V našem e-shopu naleznete moderní, lehké helmy s nevšedním designem a perfektním odvětráváním.