Filtrovat dle ceny
21989 119991
Výrobce

BARVA

Baterie

Styl

Typ rámu

Typ řazení

Zúžit výběr

SKLÁDACÍ ELEKTROKOLA

Skládací elektrokolo je skvělý dopravní prostředek do městského provozu, na služební cesty, na dovolenou - nezaberou moc místa a během pár minut jsou kdekoliv k dispozici. Vybavíte-li skládací elektrokola navíc s elektromotorem, získáte téměř dokonalého pomocníka na cestování - skladný, rychlý, pohodlný !!! Nevíte si rady? Čtěte naše rady ohledně výběru skládacího elektrokola

/elektrokola/skladaci/

Skládací elektrokolo

Skládací elektrokolo je skvělou kombinací elektrokola a standardních běžných skládaček, jež dobře znáte. Chystáte se na výlet a nechcete se starat o běžné kolo, jež zabírá spoustu místa? Budete trávit dovolenou na horách a nechcete bojovat s převýšením? Bojíte se o své nové kolo a nechcete je nechávat o samotě? Skládací elektrokola vyřeší všechny vaše problémy - rychle, jednoduše a úsporně.

 

Elektrické skládací kolo od předních výrobců

Pravidelně sledujeme trh po celém světě a do ČR dovážíme pouze prověřené kola od BROMPTON, WISPER, GOCYCLE, AGOGS, LOVELEC, TERN a dalších výrobců.

V případě, že vás elektrika nezaujala, podívejte se na kompletní nabídku skládacích kol.

 

Skládací elektrokola = snadná přenositelnost

Uvolněte místo ve své garáži moderním ekologickým elektrokolům a dejte svému životu nový náboj! Oddejte se nejnovějšímu trendu lehkých skládacích elektrokolkol, které snadno přenesete v jedné ruce nebo vložíte do kufru malého osobního automobilu. Mačkání v hromadné dopravě po městě už vám nehrozí. Stabilní konstrukce elektrokol navíc lépe rozkládá zátěž a je mnohem bezpečnější na silnicích. Milovníci cykloturistiky určitě ocení možnost šlapat do pedálů nebo se nechat vézt a užijí si tak mnohem delší cesty. Podle typu ovládacího panelu můžete zvolit intenzitu pohonu motorem a zvládnout všechny trasy bez problému. Skládací elektrokolo lze zakoupit ve vícero variantách s uzpůsobením řídítek a rámu podle vašich dispozic a terénu, kterým budete projíždět nejčastěji.