V průběhu září 2023 má naše prodejna v Hradci Králové O SOBOTÁCH DOČASNĚ ZAVŘENO.

Filtrovat dle ceny
3949 194900
Výrobce

Odpružení

Typ rámu

Váha
0 28
Zúžit výběr

/elektrokola/skladaci/

Elektrické skládací kolo od předních výrobců

Pravidelně sledujeme trh po celém světě a do ČR dovážíme pouze prověřené kola od WISPER, GOCYCLE, LOVELEC, TERN a dalších výrobců.
V případě, že vás elektrika nezaujala, podívejte se na kompletní nabídku skládacích kol.

Skládací elektrokola = snadná přenositelnost

Uvolněte místo ve své garáži moderním ekologickým elektrokolům a dejte svému životu nový náboj! Oddejte se nejnovějšímu trendu lehkých skládacích elektrokolkol, které snadno přenesete v jedné ruce nebo vložíte do kufru malého osobního automobilu. Mačkání v hromadné dopravě po městě už vám nehrozí. Stabilní konstrukce elektrokol navíc lépe rozkládá zátěž a je mnohem bezpečnější na silnicích. Milovníci cykloturistiky určitě ocení možnost šlapat do pedálů nebo se nechat vézt a užijí si tak mnohem delší cesty. Podle typu ovládacího panelu můžete zvolit intenzitu pohonu motorem a zvládnout všechny trasy bez problému. Skládací elektrokolo lze zakoupit ve vícero variantách s uzpůsobením řídítek a rámu podle vašich dispozic a terénu, kterým budete projíždět nejčastěji.

Jak vybrat elektrické skládací kolo

Elektrická skládací kola jsou skvělým způsobem přepravy po rovném povrchu i v náročné oblasti městského provozu. Usnadňují dopravu do práce i za zábavou. Základním kritériem při výběru by měl být dostatečně kvalitní materiál, který nabízí nutnou lehkost celého kola a usnadňuje tak jeho fyzický přenos po seskládání. Důležitá je i nosnost, která je u těchto kol kolem 110 kg. Skládací elektrokola mají menší průměr kol (20“) a jsou vhodnější pro kratší dojezdy – s tím souvisí i běžná výdrž baterie na zhruba 80 km. Přední vidlici je lepší volit uzamykatelnou, u které můžete odpružení ovládat a při cestě z kopce nebo tvrdším povrchu kolo lépe přizpůsobit jízdě. Co se týče brzd – ráfkové nevyžadují téměř žádnou údržbu a jsou levnější, kotoučové oproti tomu lépe brzdí.