Doručení před Štědrým dnem garantujeme pouze u objednávek vytvořených do půlnoci pondělí 18. prosince 2023. Otvírací doba prodejen během adventu a svátků

Kariéra a volná místa

Filtrovat dle ceny
138 6100
Výrobce

Zúžit výběr

Dětské sedačky na kolo

DĚTSKÉ SEDAČKY NA KOLO

/detske-sedacky/

Dětské sedačky na kolo

Pro ty, kteří milují cyklistiku a zároveň mají malé děti, které ještě nejsou schopny řídit kolo, máme řešení v podobě kvalitní dětské sedačky na kolo. Pokud již dítě sedí, je možné procházky a výlety absolvovat na dětské sedačce na kolo. Při výběru sedačky byste se měli zaměřit na to, zda je pro dítě dostatečně široká a hluboká, opěrky na nohy přiměřeně dlouhé a zda má sedačka potřebný sklon pro pohodlné sezení i na delších cestách. Pro komfort dítěte je také užitečné vyšší polstrování, tříbodové ukotvení adaptéru na rám kola a tříbodové pásy s bezpečnostním zapínáním.

Jak vybrat dětskou cyklosedačku

Dětská cyklosedačka se nejčastěji vybírá dle věku dítěte. Mezi důležité parametry, kromě pohodlného a bezpečného sezení dítěte, patří dobré dorozumívání s dítětem, možnost kontroly dítěte, vyšší opěrka pro lepší podepření zad a hlavy dítěte či ochrana před prachem, hmyzem a dalšími cizími tělísky. Nenakupujte zajíce v pytli, nakupte dětské sedačky na kolo levně a kvalitně od nás. Bezpečí dítěte je pro nás prioritou - viz naše nabídka špičkových kol, odrážedel, koloběžek a helm. Více informací získáte v našem článku Jak vybrat sedačku na kolo?

Rozhodujete se jaký typ vybrat? Čtete více v našich podkategoriích, kde se například dozvíte, že přední dětská sedačka na kolo je vhodná pro rodiče, kteří chtějí mít své děti stále na očích a kontrolovat je.

 Podívejte se také, jak probíhá uchycení sedačky na kolo na následujícím videu:

Pro pohodlnou a bezpečnou jízdu s vašimi malými poklady vám nabízíme to nejlepší z dětských sedaček na trhu. V přepravě na kole jsou nejdále v Holandsku a od tam pocházejí i obě dětských sedaček, které nabízíme -značkaYEPP a BOBIKE.

V nabídce najdete i hodně opomíjené přední dětské sedačky na kolo, které jsou ideální pro přepravu menších dětí - dítě má výhled, vy přehled a komunikaci s dítětem. Samozřejmě navízíme i zadní sedačky.

Děti můžete vozit dokonce i na skládacích kolech Brompton, ty menší v přední sedačce Bobike či Yepp a pro větší děti je tu sedátko IT CHAIR. Navíc tyto sedačky vůbec neomezují skládání kola!

Nevíte si rady s výběrem? Přečtěte si Jak vybrat sedačku na kolo?