KARIÉRA A VOLNÁ MÍSTA

Filtrovat dle ceny
490 5199
Výrobce

Zúžit výběr

Rideoo

VÝROBCI:

DOPORUČUJEME:
 DOPLŇKY HELMY ZVONKY SKLÁDACÍ ELEKTROKOLOBĚŽKY

/rideoo-kolobezky

Kvalitní a zábavné Rideoo koloběžky

Koloběžky už dávno nejsou jen dětskou záležitostí. Na těchto výjimečných vozítkách se mohou prohánět i dospěláci. Pokud hledáte kvalitní koloběžku, která vám bude sloužit při projížďkách v parcích, popojíždění ve městech, nebo pomůckou při cestě do práce, vsaďte na Lotyšskou značku Rideoo. Projděte si nabídku freestyle koloběžek a vyberte si podle svého gusta. 

Ideální pro začátečníky

Pokud se chystáte začít s jízdou na koloběžce, jistě vás překvapí výběr koloběžek pro začátečníky od značky Rideoo. Díky kvalitnímu zpracování, barevnému vzhledu a všestrannému využití si můžete užít tu správnou zábavu. 

Tyto freestylové koloběžky udělají radost i náročnějším sportovcům, kteří zkouší různé triky ve skateparcích. Ocelová řídítka zařídí odolnost a hliníkový střed lehkost koloběžek. Překvapí vás také dostupná cena, díky které si může koloběžku pořídit téměř každý. 

Radost také udělá vašim dětem, a protože se počítá s případnými pády při zkoušení nový triků, jsou koloběžky navrženy tak, aby byly vůči nim dostatečně odolné. Ať už plánujete na koloběžce jezdit jen tak pro radost, učit se trikům, nebo si usnadnit cestu do práce či do školy, bude vám koloběžka Rideoo skvělým pomocníkem.