Doručení před Štědrým dnem garantujeme pouze u objednávek vytvořených do půlnoci pondělí 18. prosince 2023. Otvírací doba prodejen během adventu a svátků

Kariéra a volná místa

Výrobce
Zúžit výběr

/moustache/
Litujeme, ale žádné produkty nejsou k dispozici.

Francouzská elektrokola Moustache

Jsme oficiální dovozce špičkových francouzských elektrokol Moustache pro Českou republiku. V Česku zatím málo známá značka ve světě slaví velké úspěchy. Na elektrokolech této značky jezdí několikanásobný mistr světa v cross country Julien Absalon. Značka pravidelně boduje v odborných anketách. Moustache bylo v Německu i Francii oceněno jako nejlepší MTB elektrokolo 2018. Nyní máte šanci poznat Moustache i vy! Stavte se na ně podívat do prodejen nebo si je rovnou vyzkoušejte.

Historie elektrokol Moustache sahá překvapivě pouze do roku 2010, kdy se zakladatelé Manu a Greg rozhodli vyrobit prvotřídní elektrokolo, které by se vymykalo průměru a své představy postavili na prvotřídním designu a nejlepších dostupných technologiích. Výsledkem je jedna z nejrychleji rostoucích firem současnosti, která se může, jako jedna opravdu z mála, pochlubit kompletní výrobou ELEKTROKOL přímo v Evropě - konkrétně ve FRANCII.

SEZÓNA 2017/18 nabízí kompletní modelovou řadu opravdu špičkových do detailu popracovaných kol pro všechny typy cyklistiky a splní požadavky těch nejnáročnějších uživatelů v horských i městských podmínkách.

Elektrokola jsou osazeny špičkovými německými motory značky Bosch, které společně s vysokokapacitní baterií a odladěností kola dokáží nabídnout jezdci dojezd až 180 km a maximální spolehlivost, což běžné "hobby" elektrokolo nikdy nedosáhne.

winner