KARIÉRA A VOLNÁ MÍSTA

Filtrovat dle ceny
99998 194900
Výrobce

Zúžit výběr

/gocycle/

Další informace o elektrokolech Gocycle

Revoluční skládací elektrokolo Gocycle nabízí rychlost až 40 km/hod při dojezdu až 64 km. Váží téměř jako běžná kola (pouze 15,6kg) ve složeném stavu se vám vejde kamkoliv - rozměry jsou 60 x 76 x 38,5 cm.

Podívejte se na video, jak snadno lze elektrokolo Gocycle složit.

V angličtině pro vás máme také recenzi

Kromě bleskurychlého složení Gocycle nabízí lehký rám, 3 převody a intuitivní ovládání bez nutnosti číst složité manuály.

 

To pravé elektrokolo? Zvolte Gocycle

Sháníte elektrokolo? A co takhle absolutní špičku mezi nejlepšími elektrokoly světa? Přesně takový je nový Gocycle z rukou designéra rychlých vozů Richarda Torphe pracujího dříve pro automobilovou stáj McLaren, který geniálně využil moderní technologie a posunul vývoj běžných elektrokol zase o stupínek dál. Gocycle přirozeně kloubí rychlost, dravost a eleganci v jednom, protože je nejen jedinečné, ale i praktické a jízda na něm vás bude jednoduše bavit. Kolo Gocykle vyrobené z nejkvalitnějších snadno vyměnitelných součástí váží 16,5 kg a s rozměry 600 x 700 x 300 mm si ho můžete vzít s sebou jednoduše kamkoliv. Výhodou je chytrá aplikace Gocycle pro Android, se kterou můžete hlídat spálené kalorie, počet ujetých kilometrů a další parametry sloužící pro optimální nastavení vašeho osobního tréninkového režimu.