KARIÉRA A VOLNÁ MÍSTA

Filtrovat dle ceny
4124 18000
Výrobce

Minimální délka vnitřní nohy (sedlo v nejnižší poloze)
30 36
Věk dítěte

Zúžit výběr

Odrážedla od 2 let

Vybrali jsme pro vás nejlepší dětská odrážedla od 2 let speciálně uzpůsobena pro rozvoj koordinace a protisměrného pohybu nožiček. Tyto odrážedla jsou vhodné pro mladší děti, které již chodí a mají vyvinutou motoriku. Dětská odrážedla od 2 let vynikají maximální bezpečností s volbou omezení otočení předního kola podle pokročilosti jezdce. Pomohou nacvičit odrážení, nasedání a řízení a rozvíjí smysl pro rovnováhu. Přestup na dětské kolo bude poté pro dítě hračkou.

/odrazedla/odrazedla-od-2-let
 • hp_odrazedla
  4 190 Kč vč. DPH
  Není skladem
 • hp_odrazedla_SK
  4 490 Kč vč. DPH
  na dotaz
 • 4 190 Kč vč. DPH
  Na objednávku s dodáním do dvou týdnů
 • 18 000 Kč vč. DPH
  na dotaz

Bezpečná odrážedla od 2 let

Dětským odrážedlům jsme jako malí podlehli my, stejně jako naši pradědové a vaše dítka budou tento rodičovský vzor jistě rády následovat, díky novým vylepšeným modelům odrážedel určených pro děti již od dvou let. Dejte svému dítěti základy jízdy na kole snadno a rychle a naučte ho držet balanc během několika měsíců. Naše odstrkovadla jsou vyrobená z hliníkové slitiny, která je pevná a přitom lehká a díky vyváženosti ochrání dítě před nechtěným pádem. Kolečka odrážedla jsou nafukovací, aby odpružily výmoly, hračku si tedy můžete vzít i do parku nebo do přírody. Díky nízké váze si s odstrkovadlem hravě poradí i babičky a dědové. Výška sedátka je od 89 cm, maximální nosnost 50 kg.

 

Máme i dětské odrážedlo od 18 měsíců

Dětská odrážedla jsou výborným pomocníkem, který urychlí jakoukoli přepravu dítěte, se kterým se i běžná procházka stane zábavou. Využívat můžete dětské odrážedlo od 18 měsíců věku dítěte a pomáhat tak rozvíjet jeho motorické schopnosti, rovnováhu i reflexy. Dětská odrážedla jsou vhodná pro chlapce i dívky, mohou být v nejrůznějším provedení, například jako první kolo, odrážedlo motorka, odrážedlo autíčko nebo třeba rostoucí odrážedlo, které dítěti vydrží i několik let. Dětské odrážedlo od 18 měsíců je běžně k dostání ve velikostech od 83 cm. Záleží samozřejmě na vzrůstu každého malého cyklisty. Odrážedla jsou dobře ovladatelná, lehká, odolná a zajištují přirozený pohyb.