KOLOBĚŽKY KOSTKA

Kostka
Společnost KOSTKA – Kolobka s. r. o. vznikla v roce 1992 a v současnosti se jedná o největšího výrobce koloběžek obchodovaných pod jednou značkou na světě. Své koloběžky Kostka vyváží do velké části Evropy i za moře - do Spojených států či Austrálie. Kostka sídlí v severomoravských Hanušovicích, Potůčníku. Výroba probíhá za pomocí moderních laserových technologií a svařovacími roboty, což i díky důsledné výstupní kontrole garantuje vysokou kvalitu zboží.

Koloběžky Kostka - kvalitní koloběžky do každého terénu

Koloběžky Kostka jako ideální dopravní prostředek

Koloběžky KOSTKA jsou skvělým společníkem pro turistické výlety i pohyb po městě. Jsou určeny pro děti i dospělé bez rozdílu věku a pohlaví. Děti se na koloběžkách naučí držet stabilitu, dospělí zas ocení rychlou, pohodlnou a v některých případech i adrenalinovou jízdu. Nabízené koloběžky Kostka jsou vybaveny vychytávkami jako jsou gelové gripy tlumící otřesy či pneumatiky SCHWALBE pro jízdu ve všech terénech.

Výrobce koloběžek Kostka je unikátní také v tom, že většina dílů na koloběžce pochází z vlastní výroby (náboje, řídítka i představec). Díky tomu máte jistotu minimální poruchovosti.

Při výběru koloběžky vezměte v úvahu terén, v kterém budete jezdit, typ brzd a použitý materiál rámu.

Z naší nabídky vybíráme nejprodávanější: Kostka Hill Max a Kostka Tour Max

Koloběžky Kostka si můžete na vyzkoušení zapůjčit v naší půjčovně. Pokud vás nezaujaly tato značka, doporučuje koloběžky Mibo

Pro odběr těchto informací (cca 1x do měsíce) vyplňte prosím níže Váš e-mail. Jako poděkování za Váš zájem Vám zašleme

Slevový kupón - 3 %

na Váš jednorázový nákup v e-shopu!

  • Zadáním e-mailu potvrzuji zařazení do zasílání novinek.