Filtrovat dle ceny
299 209990
Výrobce

Velikost rámu

Typ rámu

Zúžit výběr

Kargo kola

Nákladní kola (tzv kargokola či cargokola) jsou nejvíce rošířená v Dánsku a Holandsku. V posledních letech se ale intenzivně rozšiřují do dalších zemí jako je Německo, Francie a další, kde nachází uplatnění v efektivní a ekonomické osobní dopravě dětí a nákladu v městských aglomeracích. Dále jsou hodně využívána i pro komerční účely - mobilní kavárny, zmrzlinářské vozíky a další ...  Obrovské uplatnění získávají  v dnešní době rovněž v lidnatých zemích Asie, kde není již možné navyšovat motoristické kapacity a je třeba využívat ekologičtějších a hlavně ekonomičtějších forem přepravy. V naší nabídce naleznete kargo kola značek Babboe, Mongoose, Pahley,  a CHRISTIANIA.

/kargo-kola

Nákladní koloběžka či tříkolka do města, jak ušitá

Nemáte auto? Nevadí! Do města jej nepotřebujete. Představujeme naše nákladní koloběžky a tříkolky, se kterými snadno převezete velký rodinný nákup i jiný náklad. Kargo kola vychází z konstrukce městských kol, jsou vysoce pohodlná a přitom bezpečná. Bojíte se, že náklad neuvezete? Žádný problém. Rádi vám doplníme na kolo nainstalujeme elektrický pohon.TIP: Přečtěte si, jak vybrat nákladní kolo dle vašich představ.

 

Rikša kola ideální pracant na převoz

Rikša kola jsou výborným řešením přepravy osob a případně i nákladu nejen ve městech. Nejsou tak ovlivněna dopravními zácpami jako automobily, jednodušeji se dostanou do odlehlých míst, pěších zón o do úzkých uliček. Nemotorizovaný dopravní prostředek přináší široké uplatnění od převozu zboží až po pohodlnou dopravu osob bez nutnosti vlastnit řidičský průkaz. Rikša kola významně šetří životní prostředí a jsou nehlučná. Jsou vyrobena tak, aby svým uživatelům poskytovala pohodlnou a bezpečnou jízdu, vysoký komfort ovládání a přirozenou mobilitu. Nákladní kola Cargo Bike jsou spolehlivá, velmi odolná, stabilní a velmi snadno ovladatelná. Jsou vhodná pro komerční i nekomerční využití, pro všechny věkové kategorie. K prohlédnutí je máme na pobočce Brno.

 


 Nákladní tříkolka a její výhody

  • nákladní tříkolka patří mezi moderní a ekologické způsoby dopravy zboží.
  • vhodná do města
  • snadná průjezdnost ulicemi díky kompaktním rozměrům
  • vhodné pro pojízdné prodejny
  • stabilní konstrukce
  • možnost elektrického pohonu
  • vysoká odolnost
  • při dlouhých cestách nemusíte řešit přidavné brašny, jako na běžném kole