KARIÉRA A VOLNÁ MÍSTA

Ultralehká dětská kola Woom v nových barvách

Woom se s prvními jarními dny oblékl do nových svěžích barev. Svěží zelená pojmenovaná po ještěrkách "Lizard green" a ohnivě oranžová "Flame Orange", to jsou zcela nové barvy dětských kol Woom, které vám s radostí představujeme.

Jak se vám líbí? Doufáme, že moc! Nahrazují klasickou žlutou a zelenou barvu kol Woom, kterou u nás ještě seženete, ale už jen pouze do vyprodání zásob.

Chcete, aby vaše děti zářily štěstí a originalitou? Pospěšte si a buďte mezi prvními rodiči, kteří svým ratolestem pořídí tato báječná prémiová lehká kola Woom v nových, neokoukaných jarních barvách. K dostání jsou v modelech Woom 1-4, včetně modelu Woom 3 Automagic.

      

Připomínáme, že pokud hledáte pro své děti úplnou originalitu, nabízíme stále v prodeji modrofialové limitky Woom Cosmic Blurple a žlutozelená kola Woom Atomic Neon, obě barvy pouze ve velikostech Woom 2-4. Pro větší děti můžete zakoupit Woom 5-6 v červenočerné barvě Red Eclipse nebo fialovočerné barvě Purple Twilight.

Ať už vyberete jakoukoliv barvu, jedno je s báječnými koly Woom jisté - nemůžete vybrat špatně. Přejeme vám krásné jarní svezení!