KARIÉRA A VOLNÁ MÍSTA

Filtrovat dle ceny
4489 22491
Výrobce

Minimální délka vnitřní nohy (sedlo v nejnižší poloze)
0 70
Odpružení

Terén

Váha
0 11
Věk dítěte

Zúžit výběr

Early Rider Early Rider

Early rider je rodinná anglická firma a první odrážedlo se zrodilo v garáži majitele – Andyho Lovelenda. Pro svého syna chtěl něco jiného, než na trhu dostupné plastové motorky či kovová odrážedla. Rozhodl se proto udělat odrážedlo ze dřeva. Udělal ho natolik dobře, že začal vyrábět další kousky pro své známé, až se zrodila firma EARLY RIDER, dnes jedna z nejprogresivnějších firem v oblasti dětské cyklistiky.

Dřevěná odrážedla Early Rider jsou vyráběna z vrstvené voděodolné březové překližky, které odolá bez problému dětskému nešetrnému zacházení i povětrnosti. Kola jsou osazena kvalitními ložiskovými středy, tedy máme tady odrážedlo s velice dobrými jízdními vlastnostmi. U všech odrážedel early rider lze nastavit výšku sedla a omezit úhel otáčení řídítek pro začínající jezdce.

Odrážedlo pro nejmenší ( od 10 měsíců) - Spherovelo, se sotva narodilo a už je ověnčeno řadou prestižních ocenění za design. Získalo cenu Red dot design a Junior toy design. Jedinečná konstrukce s osazením koule na místo kola umožňuje prakticky jízdu do všech stran a dělá z odrážedla úžasnou hračku pro nejmenší děti. Již od 10 měsíců se na něm dítě učí základní motorické dovednosti. Jakmile dítě zvládne ovládání odrážedla můžete odmontovat postranní opěrná kolečka a začít s prvním nácvikem rovnováhy. Vyrábí se v barvě červené, bílé, zelené a modré.

Stránky výrobce:
Facebook: www.facebook.com/earlyriderbikes
Instagram: www.instagram.com/earlyriderbikes
Twitter: twitter.com/earlyriderbikes

https://earlyrider.com/

/vyrobci/early-rider/