Výrobce

Oblečení

Zúžit výběr

Dale of Norway Dale of Norway - kvalitní oblečení z merino vlny

Synonymem pro tradiční svetr z nejkvalitnější norské vlny je Dale of Norway. Originální norské svetry s tradičními přírodními motivy a s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi se vyrábí v norském údolí Dale už od roku 1879 a značka od nepaměti obléká norské olympijské týmy a vrcholové sportovce. V novějších kolekcích Dale představilo řadu unikátních a inovativních technologií, které se promítly zejména do řad sportovně-společenských slušivých oděvů s obrovskou přidanou hodnotou. Právě značka Dale of Norway vyvinula jedinečný materiál Knitschell, který kombinuje v jedné zalisované vrstvě tři materiály - svrchní nejkvalitnější odolná ovčí vlna s vynikajícími hřejivými vlastnostmi je navíc hloubkově impregnovaná a tedy vodě a špíně odpudivá - střední prodyšná větruodolná membrána nejvyšší kvality a vnitřní hřejivá a jemná komfortní vlněná výstelka. Kombinace těchto vrstev dala vzniknout materiálu, který je velmi lehký a tenký, vodě a větru odolný a přitom nabízí extrémní teplotní komfort a vysokou estetickou hodnotu. NABÍZIME KOMPLETNÍ SORTIMENT DALE OF NORWAY (na objednávku).

Materiálem, ze kterého jsou svetry, bundy a kabáty pleteny je vzácná přírodní nová vlna a merino vlna, která se získává výhradně z ovcí žijících v Norsku. Kromě tradičních norských svetrů vyvinula značka Dale of Norway speciální sportovní kolekce, které skýtají termoprádlo z vlny merino a unikátní a velmi vkusné třívrstvé oblečení Knitshell, které stejně jako svetry s úpravou Weatherproof nepromoknou a neprofouknou. Knitshell však posouvá tyto parametry do extrémních podmínek, kdy vysoce odolný a izolační materiál se zalisovanou větruodolnou membránou přináší maximální tepelnou a povětrnostní ochranu při velmi nízké váze a síle materiálu. Toto umožnilo vytvořit slušivé a elegantní kolekce, které  mají velmi výjimečné parametry a jsou tedy vhodné na všechny zimní aktivity, tedy například i pro jízdu na kole do práce i v zimním nečase a přitom nemusíte vypadat jako lyžař :)

Současná kolekce se dělí podle designu na:

Tradiční svetry (Tradition), přepracované vzory (Reworked), pohádkové vzory (Fairytale), outdoorové (Outdoor) a sportovní (Sport). Dale of Norway také nabízí svetry pro děti a řadu vkusných doplňků z nové vlny a merino vlny (čepice, šály).

http://eu.daleofnorway.com

/vyrobci/dale-of-norway/