tažné zařízení Follow Me

Díky tandemovému závěsu FollowMe ze Švýcarska může být na cestách pohromadě celá rodina cyklistů – včetně těch začínajících. Pro dětská kola Early Rider a Woom je třeba zakoupit ještě speciální adaptér, připište kdyžtak prosíme do objednávky (a my ho již brzy přidáme i sem). Adaptér vyjde na 420 korun. Více

Katalogové číslo: 002169
6 990 Kč vč. DPH
Skladem
Dostupnost: můžete mít již zítra

Popis

SNADNÁ INSTALACE na všechny typy jízdních kol s upevněním kol pomocí rychloupínáku.

VYSOKÁ BEZPEČNOST A STABILITA dítěteRychloupínací tandemový závěs pro vlečení dětského kola Vám pomůže:

když se Váš malý cestovatel unaví (chce jet, ale nechce šlapat)
když chcete mít dítě pod kontrolou (třeba na rušné silnici)

Díky tandemovému závěsu FollowMe ze Švýcarska může být na cestách pohromadě celá rodina cyklistů - včetně těch začínajících. FollowMe Vám pomůže, když se Váš malý cestovatel unaví (chce jet, ale nechce šlapat) nebo když chcete mít dítě pod kontrolou (třeba na rušné silnici). S pomocí FollowMe připojíte dětské kolo k Vašemu během chvilky bez použití nářadí. Stejně snadno obě kola opět oddělíte, závěs FollowMe je pak bezpečně složený a zajištěný na Vašem kole. Můžete jej také během chvilky zcela z kola odejmout.

Tandemový závěs FollowMe v mnoha ohledech předčí všechny dosud známé alternativy vlečení dětského kola. Jako jediný na světě je závěs FollowMe upevněn k tažnému kolu ve dvou bodech a je umístěn nejníže vůči těžišti. Test prokázal nejnižší silové působení na tažné kolo, nejmenší vychýlení ze stopy a nejnižší vliv na účinnost brzd ve srovnání s teleskopickou tažnou tyčí a závěsným půlkolem. FollowMe lze jako jediný závěs dětského kola použít současně s dětskou sedačkou, nosičem zavazadel či postranními brašnami.

Pro připojení dětského kola Woom a Early Rider budete potřebovat adaptér M6 s vnějším závitem k objednání zde

 

 

 

Poradíme vám

František Hasil
produktový specialista
obchod@cyklospeciality.cz
+ 420 537 021 012

Recenze (0)

Podělte se s ostatními bikery, jak se vám produkt líbí

Pravidelně soutěžíme o nejlepší recenzi. Vyhrajte za váš názor pěknou cenu!