KARIÉRA  A VOLNÁ MÍSTA

Skládací kolo BROMPTON - zakázková výroba

Legendární anglické skládací kolo Brompton - ZAKÁZKOVÁ VÝROBA. Pěkné funkční a pohodlné kolo. KOLO SI MŮŽETE POSKLÁDAT A DOVYBAVIT BLATNÍKY, OSVĚTLENÍM ... VIZ KONFIGURÁTOR. Více

Katalogové číslo: BK/BK
37 000 Kč vč. DPH
  • BARVA:

e-shop na objednávku (dodání vám upřesníme)
Prodejna Brno na objednávku (dodání vám upřesníme)
Prodejna Hradec Králové na objednávku (dodání vám upřesníme)
Prodejna Praha na objednávku (dodání vám upřesníme)

Popis

SKLÁDACÍ KOLO BROMPTON ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Model anglické legendární skládačky. Pohodlná a svižná jízda a vynikající jízdní vlastnosti. To vše v kompaktním balíčku 54x56x25 cm, do kterého složíte kolo do 10 sekund ! Zapomeňte na těžkopádnost a neohrabanost skládaček ESKA ... Brompton vás překvapí po všech stránkách !
Váha kola v základní výbavě tedy bez blatníků a nosiče a v jednorychlostní verzi je 10,3kg.
Kolo je v základní specifikaci dvourychlostní, bez blatníků, bez nosiče, se standardní sedlovkou, standardním sedlem, bez osvětlení a s kevlarovými plášti. 

 

Pro výběr kola je jednoduchý postup:

1. volba barvy - v základním přehledu (v případě zájmu o barevnou kombinaci, která není v náhledu, nás kontaktujte)
2. volba typu řídítek S,M,H
3. volba edice
4. volba počtu převodů
5. volba blatníků nebo nosiče s blatníky
6. volba sedlovky - pro výšku do cca 175 cm stačí standardní, pro výšku do cca 185cm prodloužená, nad 185cm teleskopická
7. volba sedla - v základu je černé Brompton
8. volba pláště - v základu je Marathon Racer
9. osvětlení - v základu jsou odrazky
10. brašny na přední rám
11. obaly a doplňky

to vše zvládnete pomocí našeho konfigurátoru, který dle volby specifikace upravuje cenu kola.

Pokud potřebujete poradit s optimální konfigurací pro vás navštivte prosím naše prodejny cyklospecialit nebo pište přímo na objednavky@cyklospeciality.cz.

Jsme přímým dovozcem značky BROMPTON pro ČR a SK, tedy u nás získáte nejaktuálnější informace o produktech skladem, akcích, příslušenství a náhradních dílech!  

Na kole Brompton jezdíme denně od roku 2007. Od roku 2009 se pravidelně účastníme mezinárodní konference Brompton a s vámi  každoročně Mistrovství světa BROMPTON v Anglii.  S týmem CYKLOSPECIALIT organizujeme pravidelná  Mistrovství ČR BROMPTON.

Skládací kolo Brompton S je stvořeno do města, na dovolenou, jachtu, či všude tam kde máte vysoké nároky na skladnost a jednoduchost složení bez kompromisu jízdních vlastností a kvality zpracování !

Skládací kola Brompton S jsou vyráběna ručně v Londýně a jsou obrovským fenoménem na celém světě. Jedním z důkazů jsou fankluby v mnoha zemích a Mistrovství světa BROMPTON, které se koná pravidelně každý rok v Blenheim Palace poblíž Oxfordu ve Velké Británii. Brompton je jedinou skládačkou s 'královskou krví', které se pyšní řadou královských ocenění jako přínos v udržitelné dopravě od královny Alžběty či Cena Prince Philipa za design. Stranou nezůstávají i významné osobnosti našich krajů. Například významnou fanynkou a uživatelkou kol Brompton je herečka Simona Stašová se svým synem, Jaroslav Samson Lenk a řada dalších ...

Volitelným základním příslušenstvím je prodloužená či teleskopická sedlovková tyč a zadní nosič. Vynikající jsou rovněž odnímatelné přední brašny maximálně navyšující užitnou hodnotu kola či kolečka EASY WHEELS pro pohodlnou přepravu kola ve složeném stavu. Doporučujeme současně s kolem objednat set předního a zadního světla BROMPTON. Světla jsou uzpůsobena tak, aby nebránila při skládání kola. Zadní světlo se montuje přímo na rám, takže nepřekáží při zasouvání sedlovkové tyče.

Parametry

Typ řídítek Typ M, Typ H, Typ S
Počet převodů 1 rychlostní (bez přehazovačky), 2 rychlosti, 3 rychlosti, 6 rychlostí

Konfigurátor

MODEL

PŘEVODY

NOSIČ, BLATNÍKY

SEDLOVKA

SEDLO

PLÁŠTĚ

SVĚTLA, NÁŘADÍ

ZAVAZADLA A BRAŠNY

PŘEPRAVA A DOPLŇKY