KARIÉRA A VOLNÁ MÍSTA

S láskou a péčí nejen na Valentýna

Máte rádi své kolo? Spoléháte na něj, že vás vždy a za každých okolností doveze spolehlivě do cíle a bude vás vozit hezky, bez skřípání, lupání a defektů hóóódně dlouho? Jistě, že ano! A jak mu svoji lásku dokazujete? Láskyplnou péčí? Tak to vás vaše kolo musí také milovat! Mohlo by to být lepší? Začněte s tím třeba právě dnes, nikdy není pozdě se o svoji lásku postarat a dát jí trochu péče. Buďte si jistí, že vám to mnohokrát vrátí! Starejte se o ně, udržujte je stále čisté a ošetřené, jednou za čas je doma prohlédněte, nechte je alespoň jednou za rok odborně vyservisovat, pokud na nich často jezdíte. Odměnou vám bude perfektně funkční kolo, na které se budete moci dlouho spolehnout, že vás hladce a spolehlivě doveze do každého cíle.

Máme na srdci vás, i vaše kola. Proto u příležitosti svátku Svatého Valentýna pro vás S LÁSKOU A PÉČÍ spouštíme čtrnáctidenní kampaň na našem e-shopu. Ke každému nákupu, který učiníte od 15. do 29. února 2024 od nás obdržíte vzorek univerzálního maziva na řetěz SQUIRT Chain Lube.

Všechny e-shopové nákupy uskutečněné v termínu této akce zařadíme do slosování o nový produkt v naší nabídce - Akční balíček Squirt a vylosujeme jednoho výherce, kterého emailem vyrozumíme a produkt mu do 10. 3. 2024 zašleme.

Toto skvělé mazivo na bázi vosku po nanesení vytváří na řetězu tenký film a neváže na sebe nečistoty. Řetěz tak zůstává čistý po dlouhou dobu, stačí pouze nanést další vosk. Čistý řetěz prodlužuje životnost řetězu i celého hnacího ústrojí vašeho kola. Navíc je mazivo 100% biologicky rozložitelné. Vzorek vám vystačí na jedno ošteření, můžete si tak sami vyzkoušet revoluci v péči o váš řetěz.

Nezapomeňte před jeho nanesením řetěz důkladně odmastit a vyčistit, jinak efekt nebude úplný. Nevíte čím? Můžete vyzkoušet čistič kol Squirt Bike Wash, biologicky rozložitelný čistič jízdních kol, který je i přes svoji ekologičnost velice účinný při odstraňování všech nečistot a současně velmi šetrný ke všem součástkám kola.

Znáte produkty Squirt a rádi je používáte? Pak vás jistě potěší, že do naší nabídky jsme zařadili zvýhodněný Akční balíček Squirt, který obsahuje kromě Squirt Bike Wash ještě 10x balení 30ml Superkoncentrátu Squirt, kterým můžete nádobu s tryskou po vypotřebování doplnit, nebo si samostatné balíčky vzít sebou na vaše dovolené a víkendové výlety.