Sedla na kola - dětská, klasická, gelová, kožená Brooks a další ...

Brooks
Anglický tradiční výrobce BROOKS zosobňuje to nejlepší z nabídky kožených sedel a doplňků již od roku 1866! Nicméně je třeba říci, že BROOKS neusnul na "vavřínech" a vyvíjí stále nové produkty, které mají neuvěřitelnou životnost a skvělou funkčnost a navíc nádherný design. Opravdu stylové a odolné jsou například brašny a batohy z nové kolekce z olejovaného plátna či kaučuková sedla CAMBIUM.

V naší nabídce sedel naleznete především kožená sedla anglického výrobce BROOKS. Absolutní novinka v nabídce jsou kaučuková sedla CAMBIUM, která jsou vhodná i pro sportovní využítí. Pokud hledáte kožené sedlo v příznivější cenové kategorii, neváhejte sáhnout po značce KOLOS - rovněž v naší nabídce...

Vybíráme sedla na kola

Vybrat sedlo na kolo není složité. Řídí se jednoduchým pravidlem, měkké sedadla na kola volí ti, kteří preferují pohodlnou jízdu, profesionální sportovci dávají přednost tvrdší variantě, kde se důraz klade na nízkou hmotnost a anatomické tvarování. V naší nabídce naleznete sedadla na kolo elegantního anglického stylu různých barevných kombinací. Pro příznivce městské jízdy na kole s elegancí jistě potěší sedátko na kolo od značky BROOKS, která má již více než stoleté zkušenosti s výrobou kožených komponent ke kolům.

Pro odběr těchto informací (cca 1x do měsíce) vyplňte prosím níže Váš e-mail. Jako poděkování za Váš zájem Vám zašleme

Slevový kupón - 3 %

na Váš jednorázový nákup v e-shopu!

  • Zadáním e-mailu potvrzuji zařazení do zasílání novinek.