KARIÉRA A VOLNÁ MÍSTA

Filtrovat dle ceny
39999 269990
Výrobce

Velikost rámu

VELIKOST

Minimální délka vnitřní nohy (sedlo v nejnižší poloze)
0 80
Odpružení

Typ rámu

Váha
0 36
Zúžit výběr

/elektrokola

Elektrokolo pro každého

V naší nabídce naleznete pouze kvalitní anglická elektrokola s bateriemi o vysoké kapacitě a životnosti. Vzhledem k tomu, že jsme zároveň i servisním místem, neprodáváme super levná elektrokola, protože bychom strávili léto u servisního stojanu ... a to se nám skutečně nechce.

Výběr elektrokola

Věděli jste, že elektrokola jsou čtvrtým nejpoužívanějším dopravním prostředkem na světě? Mají řadu výhod - jsou ekologická, hladina hluku je zanedbatelná oproti ostatním dopravním prostředkům a především s elektrokolem snadno překoná kopec i méně zdatný cyklista. O kvalitě a ceně nejvíce rozhoduje typ, kapacita a kvalita použité baterie, systém pohonu, typ elektromotoru a celkové zpracování elektrokola -použitý materiál. Méně kvalitní elektrokola se vyznačují osazením akumulátorů o velké hmotnosti, který mnohdy hmotnostně překoná váhu zbývajících součástí. S váhou souvisí i obtížná manipulace, rychlé vybíjení a nízká životnost. Platí, že čím více obsahuje baterie watthodin, tím větší najede vzdálenost. Vzdálenost ovlivňují i další faktory jako váha jezdce a převáženého nákladu, obtížnost trasy a celkový stav elektrokola (seřízení, nafouklé pneumatiky). Při výběru elektrokola se je vhodné zamyslet nad tím, kde budete jezdit. Vybírat můžete z několika kategorií jako silniční, skládací a horské elektrokolo.
Výhodou elektrokol je, že do výkonu 250W není třeba žádné speciální osvědčení, ani řidičský průkaz. Nové typy elektrokola 500w je možné na silnicích legálně provozovat pouze s omezovačem. Více v našem článku: Jak vybrat elektrokolo?

Elektrokolo do města i do přírody

Plánujete cesty do práce i výlety za město? Univerzální elektrokolo může být pro vás tou správnou volbou. Šlapejte, jen když se vám zachce. S e-kolem se i jízda do kopce stane zábava. Tento dopravní prostředek již nemusíte kupovat za desítky tisíc, prodáváme také levná elektrokola, která si může dovolit prakticky každý.

Nejnižší cena elektrokola není žádná výhra

Při výběru by vás neměla zajímat pouze cena. V našem e-shopu naleznete pouze funkční a a prověřené značkové výrobky od předních výrobců. Díky tomu nehrozí, že byste většinu času strávili místo silnic v servisu. Naše ceny jsou i přes vysokou kvalitu velmi příznivé a začínají na 19.900 Kč. V nabídce také moderní motokola a skládací elektrická kola se středovým pohonem.

Aktuálně máme v nabídce také elektrokola pro seniory, dámské, dětské i pánské značek Gocycle, Tern i Woom.

Pro delší trasy doporučujeme elektrokola s velkým dojezdem.