KARIÉRA A VOLNÁ MÍSTA

Dámské kožené sedlo BROOKS Flyer S

Základní pružinový velmi komfortní model vhodný pro jakékoliv použití. Více

Katalogové číslo: 001953
3 990 Kč vč. DPH
  • BARVA BROOKS:

e-shop na dotaz
Prodejna Brno na dotaz
Prodejna Hradec Králové na dotaz
Prodejna Praha na dotaz

Popis

Flyer je klasickým pružinovým sedlem z dílny Brooksu, které je vhodné pro pohodlné výlety a dlouhé cestování.

Flyer je přímým nástupcem sedla B66 Champion, které bylo poprvé představeno v katalogu z roku 1927. Kožená část sedla je shodná s modelem B17, a proto nabízí stejný komfort.
 
  • barva kůže hnědá, medová nebo provedení Aged
  • černé lyžiny

Šířka: 170 mm
Délka: 280 mm
Hmotnost: 850 g

 

Co se skrývá pod pojmem Aged Series

kožená sedla Brooks napuštěná speciálními přírodními olejiJen při častém používaní má kůže čas se přizpůsobit proporcím Vašeho těla tak, jak se od ní očekává. Ale co když na kolo sednete jednou za týden na pár kilometrů a přesto si chcete dopřát krásná sedla Brooks? Odpověď je jednoduchá. Aged Series je speciální sada sedel Brooks, u které je kůže zbroušena a napuštěna mixem přírodních olejů tak, aby změkla a začala se přízpůsobovat už během prvního dne. Sedla mají typickou matnou hnědou barvu.

Sedla jsou vhodná pro ty, kteří na kole jezdí jen málo. Jsou schopna se velice rychle přizpůsobit tvaru vašeho pozadí tak, abyste si hned od začátku mohli užívat maximálního pohodlí.

Mnohé z vás tedy napadne: 'Ha, tak to bych si mohl koupit Aged a hned od začátku budu mít pohodlíčko.' Kůže je však měké a pokud byste na něm jezdili příliš často, mohlo by se zbortit. A to i v případě, že jej budete pravidelně natahovat stvěcím šroubem.

Podobné produkty