S blížícím se termínem Vánoc doporučujeme volbu osobního odběru. U objednávek na e-shopu, které nebudou uhrazeny do 18. prosince 2022, hrozí doručení až po termínu vánočních svátků. Sváteční otevírací dobu prodejen naleznete zde. 

Proč se nevyplatí levná dětská kola?

28.7.2011

Levná dětská kola jsou většinou postavena na ocelovém rámu se stejnými komponenty, jako kola pro dospělé. Takové kolo váží třeba 12 i 13 kg. Malé dítě ve věku kolem 4 let neváží většinou ani 20 kg. Což je srovnatelné s tím, že se najednou rozhodnete jezdit na kole, které váží 50 kg. Moc by se vám to asi nelíbilo :).

 

Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné kolo

Navíc laciná kola jsou osazena často plastovými díly a nekvalitními středy atd, tedy kromě toho, že tyto díly moc nevydrží, kolo navíc pořádně nejede a dítě si na takovém to kole většinou cyklistiku moc neoblíbí.

 

Chcete kolo na jednu sezonu?

Laciné kolo také většinou "nepřežije" více jak jedno dítě, tedy opět v případě více dětí se vám investice do kvalitního kola určitě vrátí a kolo si udržuje vysokou zůstatkovou hodnotu i po tom co děti odrostou, a dá se posléze třeba i dobře prodat.

 

Dojedete dál

Z osobní zkušenosti své i zákazníků víme, že děti ve věku kolem 4-5 let jsou bez problému schopny na ultralehkých anglických dětských kolech s řemenem ujet radostně za den i 40 km! Takový výlet si užijete i vy jako rodič… Tedy za nás ŠETŘIT PROČ NE! ALE KOUPÍ KVALITNĆH A LEHKÝCH DĚTSKÝCH KOL! .. ne nadarmo platí "Nejsem natolik bohatý abych kupoval laciné věci". A u dětí, kde jde o zážitky, radost a hlavně bezpečnost to platí DVOJNÁSOB!

Z naší opravdu široké nabídky lehkých dětských kol si určitě vyberete! Vstupte do oddělení lehká dětská kola >>  dětská horská kola.

nebo si prohlédněte naše další argumenty na videu