KARIÉRA A VOLNÁ MÍSTA

Batoh Braasi Roger

Pánský nepromokavý batoh se stahovacími postranními pásy a přední kapsou. Vyrobený z nepromokavé, odolné a stálobarevné Cordury® Velmi snadno se čistí a udržuje. Objem o 24 litrech můžete stáhnout postranním šněrováním. Kapsa na notebook v boku batohu Více

Katalogové číslo: 007434
Prodej skončil. Vyberte si podobný produkt z kategorie.

Popis

Roger je objemově větší pánský batoh ušitý z velmi odolného materiálu Cordura, který je stálobarevný a voděodolný.

ZAVÍRÁNÍ
Hlavní prostor batohu uzavřete stažením šňůrky se samosvorkou, vršek ještě upravíte dvěma přezkami. Objem batohu můžete regulovat postranními popruhy, které jsou navrženy na principu kazajky.

KAPSY
Kromě hlavního prostoru je také v zádní části kapsa na notebook, která pojme 15″ laptop.
Malou kapsu na drobnosti, kterou znáte z jiných našich modelů, jsme zvětšili a přesunuli do přední části batohu, pojme pohodlně formát A4 a je hned po ruce. Uvnitř podšívky jsou ještě dvě menší otevřené kapsičky pro lepší organizaci vašich věcí.

ZÁDOVÁ ČÁST A PŘÍSLUŠENSTVÍ
Protože je Roger připraven nést větší náklad, opatřili jsme ho silnějšími tráky, které je možné nastavit jak vespod do délky, tak z vrchu, čímž měníte těžiště batohu podle toho, jak je naplněný. Tráky mají navíc oka z popruhu, díky kterým si výškově upravíte prsní pás, ale je možné na ně připnout třeba karabinu nebo například naší KPZ. Batoh se dá taky pohodlně přenášet v ruce díky dvěma madlům.

VELIKOST
Jeho objem 24 l je možné regulovat dvěma způsoby: šněrováním po obou stranách, díky kterému měníte šířku batohu, a vrchním prostorem na stahovací šňůrku, který buď vsunete do hlavního prostoru batohu, nebo naplníte věcmi, v obou případech ještě umravníte vršek batohu dvěma přezkami s popruhy, aby byl celý batoh kompaktní, dobře se nesl a skvěle vypadal.

DOSTUPNÉ BARVY
Batoh Roger vyrábíme v černé a khaki.

VÝROBA
Batoh je kompletně vyrobený v České republice.
Používáme materiály vyrobené v Evropě pouze od výrobců, kteří dodržují všechna platná nařízení EU chránící naše životní prostředí.

Parametry

Objem batohu 24