Městská kola ANITA

Anita
Je nám potěšením na našem trhu zastupovat italskou rodinnou firmu Anita. Menší výroba umožňuje větší svobodu fantazie designu kol a příznivé ceny. Kola z kolekce Anita vynikají svěžím designem, kvalitním zpracováním a nízkou váhou. K nejoblíbenějším a nejprodávanějším modelům patří kola Viaggio a Giulietta, která pro vás připravujeme v několika barevných variacích.
Filtry výběru

1 | 2»

Región Romagna v severní Itálii je domovem nádherných bicyklů Anita. Jeho obyvatelé jsou hluboko zapálení do všeho, co má vztah mezi člověkem a pohybem. Právě proto kladou velký důraz na mechanickou část svých produktů, skvělou použitelnost a ovladatelnost.
Alpina jsou pohodlné a zábavné kola vysoké kvality navržené tak, aby poskytovaly co nejlepší výkon při využití v městském prostředí. Na trhu fungují od roku 1976.

Představujeme jízdní kola Anita

Městské kolo přináší italský design a eleganci do našich ulic. Nabízíme kola v pánské i dámské verzi. Vše z oficiálního dovozu v prvotřídní kvalitě a servisu. K výrobě jsou použity pouze kvalitní materiály, přehazovačka značky Shimano Nexus. Nejlevnější kola  zakoupíte již od 6.900. Jízdní kola  dodáváme s plnou výbavou, která obsahuje například přední a zadní bateriové LED světlo, dva nosiče, kryt řetězu v barvě kola, stojánek a další užitečné vychytávky.

Pro odběr těchto informací (cca 1x do měsíce) vyplňte prosím níže Váš e-mail. Jako poděkování za Váš zájem Vám zašleme

Slevový kupón - 3 %

na Váš jednorázový nákup v e-shopu!

  • Zadáním e-mailu potvrzuji zařazení do zasílání novinek.