Skládací kolo TERN Node C8

Tern Node C8 je univerzální skládací kolo s 24" koly a 8 rychlostními převody. Váží pouhých 13,3 kg, nosnost má 105 kg a je určený pro lidi s výškou až 195 cm. Čas složení je neuvěřitelných 10 sekund. Mezi hlavní přednosti kola patří ideální geometrie, pohodlný posez a kvalitní pneumatiky s protiprůrazovou vložkou a reflexním pruhem na bocích. Více

Katalogové číslo: 002445
18 990 Kč vč. DPH
e-shop na dotaz
Prodejna Brno na dotaz
Prodejna Hradec Králové na dotaz
Prodejna Praha na dotaz

Popis

Spousta špičkových technologií Tern zabalených do skládacího kola střední cenové kategorie. 

Node C8 je základním modelem mezi velkými skládačkami a perfektně se hodí právě na dovolenou nebo do města v případě, že MHD používáte jen výjimečně. Mezi jeho hlavní benefity patří především ideální geometrie, pohodlný posez, komfort zajišťující balónové pneumatiky a kvalitní komponentové vybavení. Podstatné je i snadné složení, jež vám nezabere více než 10 sekund. 

Představuje ideální volbu nejen pro vysoké cyklisty, avšak i pro příznivce komfortu, rychlosti velkých kol a zároveň dokáží přehlédnout pár centimetrů navíc po složení. Stále je však kolo dostatečně malé na to, aby se vešlo do kufru menšího auta či do méně prostorných míst. Pocit z jízdy na této skládačce je prakticky srovnatelný s klasickým velkým kolem, tudíž lze zvládnout i delší výlety v různém terénu. 

Dále vám Node C8 nabízí velmi kvalitní pneumatiky s protiprůrazovou vložkou a reflexním pruhem na bocích Schwalbe Big Apple 24x2,0". Přehazovačka Neos 1.0, otočný gripshift Sram a kazeta 12-32 zubů poskytuje opravdu široké spektrum rychlostí jak pro jízdu do prudkých kopců, tak i po rovinách či z kopce. Samozřejmostí jsou příjemné, ergonomicky tvarované rukojeti řídítek, pohodlné sedlo, sklopné pedály, stojan a zvonek. 

Kolo ve složeném stavu měří jen 39 x 86 x 84 cm, balíček drží pohromadě patentovaný systém magnetů Magnetix a řemen na uchycení řídítek. Tern Node C8 váží pouze 13,3 kg, přesto bez jakýchkoliv problémů unese jezdce o výšce 148 - 195 cm a hmotnosti až 105 kilogramů. 

Uvedená cena je bez blatníků a nosiče.

 

Technické informace skládacího kola Tern Node C8

  • Kola: 24"
  • Barva: šedá
  • Hmotnost:14 kg
  • Počet převodů: 8
  • Rám: ALU 6061
  • složení kola do 10 sekund

 

Parametry

Počet převodů 8 rychlostí
Váha 14