Skládací kolo TERN Node C8

Výborný kompromis mezi velikostí a jízdními vlastnostmi. Tern Node C8 je postaven na 24” kolech, které poskytují dobré jízdní vlastnosti a nadstandartní pohodlí.  Více

Katalogové číslo: 002445
18 990 Kč vč. DPH
e-shop na objednávku s dodáním do 3 dnů
Prodejna Brno na objednávku s dodáním do 3 dnů
Prodejna Hradec Králové na objednávku s dodáním do 3 dnů
Prodejna Praha na objednávku s dodáním do 3 dnů

Popis

Spousta špičkových technologií Tern zabalených do skládacího kola střední cenové kategorie. 

Node C8 je základním modelem mezi velkými skládačkami a perfektně se hodí právě na dovolenou nebo do města v případě, že MHD používáte jen výjimečně. Mezi jeho hlavní benefity patří především ideální geometrie, pohodlný posez, komfort zajišťující balónové pneumatiky a kvalitní komponentové vybavení. Podstatné je i snadné složení, jež vám nezabere více než 10 sekund. 

Představuje ideální volbu nejen pro vysoké cyklisty, avšak i pro příznivce komfortu, rychlosti velkých kol a zároveň dokáží přehlédnout pár centimetrů navíc po složení. Stále je však kolo dostatečně malé na to, aby se vešlo do kufru menšího auta či do méně prostorných míst. Pocit z jízdy na této skládačce je prakticky srovnatelný s klasickým velkým kolem, tudíž lze zvládnout i delší výlety v různém terénu. 

Dále vám Node C8 nabízí velmi kvalitní pneumatiky s protiprůrazovou vložkou a reflexním pruhem na bocích Schwalbe Big Apple 24x2,0". Přehazovačka Neos 1.0, otočný gripshift Sram a kazeta 12-32 zubů poskytuje opravdu široké spektrum rychlostí jak pro jízdu do prudkých kopců, tak i po rovinách či z kopce. Samozřejmostí jsou příjemné, ergonomicky tvarované rukojeti řídítek, pohodlné sedlo, sklopné pedály, stojan a zvonek. 

Kolo ve složeném stavu měří jen 39 x 86 x 84 cm, balíček drží pohromadě patentovaný systém magnetů Magnetix a řemen na uchycení řídítek. Tern Node C8 váží pouze 13,3 kg, přesto bez jakýchkoliv problémů unese jezdce o výšce 148 - 195 cm a hmotnosti až 105 kilogramů. 

 

Technické informace skládacího kola Tern Node C8

  • Kola: 24"
  • Barva: šedá
  • Hmotnost:14 kg
  • Počet převodů: 8
  • Rám: ALU 6061
  • složení kola do 10 sekund

 

Parametry

Počet převodů 8 rychlostí
Váha 14

Podobné produkty