Skládací kolo TERN Node C8

Výborný kompromis mezi velikostí a jízdními vlastnostmi. Tern Node C8 je postaven na 24” kolech, které poskytují dobré jízdní vlastnosti a nadstandartní pohodlí.  Více

Katalogové číslo: 002445
18 990 Kč vč. DPH
e-shop očekáváme naskladnění koncem října
Prodejna Brno očekáváme naskladnění koncem října
Prodejna Hradec Králové očekáváme naskladnění koncem října
Prodejna Praha očekáváme naskladnění koncem října

Popis

Spousta špičkových technologií Tern zabalených do skládacího kola střední cenové kategorie. 

Node C8 je základním modelem mezi velkými skládačkami a perfektně se hodí právě na dovolenou nebo do města v případě, že MHD používáte jen výjimečně. Mezi jeho hlavní benefity patří především ideální geometrie, pohodlný posez, komfort zajišťující balónové pneumatiky a kvalitní komponentové vybavení. Podstatné je i snadné složení, jež vám nezabere více než 10 sekund. 

Představuje ideální volbu nejen pro vysoké cyklisty, avšak i pro příznivce komfortu, rychlosti velkých kol a zároveň dokáží přehlédnout pár centimetrů navíc po složení. Stále je však kolo dostatečně malé na to, aby se vešlo do kufru menšího auta či do méně prostorných míst. Pocit z jízdy na této skládačce je prakticky srovnatelný s klasickým velkým kolem, tudíž lze zvládnout i delší výlety v různém terénu. 

Dále vám Node C8 nabízí velmi kvalitní pneumatiky s protiprůrazovou vložkou a reflexním pruhem na bocích Schwalbe Big Apple 24x2,0". Přehazovačka Neos 1.0, otočný gripshift Sram a kazeta 12-32 zubů poskytuje opravdu široké spektrum rychlostí jak pro jízdu do prudkých kopců, tak i po rovinách či z kopce. Samozřejmostí jsou příjemné, ergonomicky tvarované rukojeti řídítek, pohodlné sedlo, sklopné pedály, stojan a zvonek. 

Kolo ve složeném stavu měří jen 39 x 86 x 84 cm, balíček drží pohromadě patentovaný systém magnetů Magnetix a řemen na uchycení řídítek. Tern Node C8 váží pouze 13,3 kg, přesto bez jakýchkoliv problémů unese jezdce o výšce 148 - 195 cm a hmotnosti až 105 kilogramů. 

Uvedená cena je bez blatníků a nosiče.

 

Technické informace skládacího kola Tern Node C8

  • Kola: 24"
  • Barva: šedá
  • Hmotnost:14 kg
  • Počet převodů: 8
  • Rám: ALU 6061
  • složení kola do 10 sekund

 

Parametry

Počet převodů 8 rychlostí
Váha 14