SKLÁDACÍ KOLO BROMPTON S3 JEDNOBAREVNÉ

Legendární anglické skládací kolo Brompton. Pěkné funkční a pohodlné třírychlostní kolo. Typ S je sportovní verze a vyhovuje i lidem menšího vzrůstu. KOLO SI MŮŽETE DOVYBAVIT BLATNÍKY, OSVĚTLENÍM ... VIZ KONFIGURÁTOR. Více

Katalogové číslo: Jednobarevné S3
28 000 Kč vč. DPH
  • BARVA BROMPTON:

  • BRAŠNY:
  • OBALY + DOPLŇKY:
  • NOSIČ, BLATNÍKY:
  • OSVĚTLENÍ:
  • PLÁŠŤ:
  • SEDLA:
  • SEDLOVKA:
  • SPECIÁLNÍ EDICE:

Pro zobrazení dostupnosti zvolte variantu

Popis

SKLÁDACÍ KOLO BROMPTON S3 JEDNOBAREVNÉ

Varianta Brompton S pro sportovní posed a pro lidi menšího vzrůstu.

Model anglické legendární skládačky. Pohodlná a svižná jízda a vynikající jízdní vlastnosti. To vše v kompaktním balíčku 54x56x25 cm, do kterého složíte kolo do 10 sekund ! Zapomeňte na těžkopádnost a neohrabanost skládaček ESKA ... Brompton vás překvapí po všech stránkách !

Váha kola v základní výbavě tedy bez blatníků a nosiče a v jednorychlostní verzi je 11,1kg.


Kolo je v základní specifikaci třírychlostní, bez blatníků, bez nosiče, se standardní sedlovkou, standardním sedlem, bez osvětlení a s kevlarovými plášti. 

Pro výběr kola je jednoduchý postup:

1. volba barvy
2. volba speciální edice
3. volba blatníků nebo nosiče s blatníky
4. volba sedlovky - pro výšku do cca 175 cm stačí standardní, pro výšku do cca 185cm prodloužená, nad 185cm teleskopická
5. volba sedla - v základu je černé Brompton
6. volba pláště - v základu je kevlar
7. osvětlení
8. brašny na přední rám
9. obaly a doplňky

to vše zvládnete pomocí našeho konfigurátoru, který dle volby specifikace upravuje cenu kola.

Pokud potřebujete poradit s optimální konfigurací pro vás navštivte prosím naše prodejny cyklospecialit nebo pište přímo na obchod@cyklospeciality.cz.

Jsme přímým dovozcem značky BROMPTON pro ČR a SK, tedy u nás získáte nejaktuálnější informace o produktech skladem, akcích, příslušenství a náhradních dílech!  

Na kole Brompton jezdíme denně od roku 2007. Od roku 2009 se pravidelně účastníme mezinárodní konference Brompton a s vámi  každoročně Mistrovství světa BROMPTON v Anglii.  S týmem CYKLOSPECIALIT organizujeme pravidelná  Mistrovství ČR BROMPTON.

Skládací kolo Brompton S je stvořeno do města, na dovolenou, jachtu, či všude tam kde máte vysoké nároky na skladnost a jednoduchost složení bez kompromisu jízdních vlastností a kvality zpracování !

Skládací kola Brompton S jsou vyráběna ručně v Londýně a jsou obrovským fenoménem na celém světě. Jedním z důkazů jsou fankluby v mnoha zemích a Mistrovství světa BROMPTON, které se koná pravidelně každý rok v Blenheim Palace poblíž Oxfordu ve Velké Británii. Brompton je jedinou skládačkou s 'královskou krví', které se pyšní řadou královských ocenění jako přínos v udržitelné dopravě od královny Alžběty či Cena Prince Philipa za design. Stranou nezůstávají i významné osobnosti našich krajů. Například významnou fanynkou a uživatelkou kol Brompton je herečka Simona Stašová se svým synem, Jaroslav Samson Lenk a řada dalších ...

Volitelným základním příslušenstvím je prodloužená či teleskopická sedlovková tyč a zadní nosič. Vynikající jsou rovněž odnímatelné přední brašny maximálně navyšující užitnou hodnotu kola či kolečka EASY WHEELS pro pohodlnou přepravu kola ve složeném stavu. Doporučujeme současně s kolem objednat set předního a zadního světla BROMPTON. Světla jsou uzpůsobena tak, aby nebránila při skládání kola. Zadní světlo se montuje přímo na rám, takže nepřekáží při zasouvání sedlovkové tyče.

Informace o aktuálních akcích a podrobnosti o kolech BROMPTON najdete na našich stránkách věnovaných těmto výjmečným skládacím kolům www.anglickalegenda.cz.

 

Poradíme vám

František Hasil
produktový specialista
obchod@cyklospeciality.cz
+ 420 537 021 012

Parametry

Typ řídítek Typ S
Počet převodů 3 rychlosti
Typ řazení Planetová převodovka
Modelový rok 2018

Recenze (0)

Podělte se s ostatními bikery, jak se vám produkt líbí

Pravidelně soutěžíme o nejlepší recenzi. Vyhrajte za váš názor pěknou cenu!