SKLÁDACÍ KOLO BROMPTON NICKEL TITAN EDITION S6

Skládací kolo Brompton v limitované edici Nikl S6 s 6ti rychlostní exkluzivní model v unikátním provedení. Pro celý svět je vyrobeno pouze 400 ks!  Více

Katalogové číslo: Brompton Nickel Titan edition S6
Prodej skončil. Vyberte si podobný produkt z kategorie.

Popis

SKLÁDACÍ KOLO BROMPTON NICKEL TITAN EDITION S6

Limitovaná edice Brompton Nickel Titan edition 

Varianta sportovního modelu Brompton s 6-ti převody. Zvládá tak bez problému i kopcovitý terén.


Vysoce leštěný vzhled tohoto kola je dosažen galvanickým niklováním, které patří k nejstarším technicky používaným postupům elektrolytického vylučování kovů. Tato úprava vytváří vyjímečnou anti-korozní odolnost.
 

Vyjímečným dělá tento model spojení Nickel úpravy s použítím titanové vydlice a zadní stavby. Vzniklo tak jedinečné kolo, kterých se vyrobí pouze 400ks pro celý svět! Pro ČR pouze 1ks!

Bromton Nickel Titan edition je k dispozici s bateriovým setem.

Kolo má teleskopiskou sedlovku a standardní sedlo.

S-typ -
 je sportovní verze a vyhovuje i lidem menšího vzrůstu.

V ČR nejprodávanější model anglické legendární skládačky s 6-ti převody. Kombinace speciální širokorozsahové planetové převodovky Sturmey Archer a dvou pastorků u zadního kola poskytují maximální komfort plynulého řazení s obrovským rozsahem. Takřka žádný kopec nezůstává nesjízdný. Pohodlná a svižná jízda, vzpřímený posed a vynikající jízdní vlastnosti. To vše v kompaktním balíčku 54x56x25 cm, do kterého složíte kolo do 10 sekund ! Zapomeňte na těžkopádnost a neohrabanost skládaček ESKA ... Brompton vás překvapí po všech stránkách !

Jsme přímým dovozcem značky BROMPTON pro ČR a SK, tedy u nás získáte nejaktuálnější informace o produktech skladem, akcích, příslušenství a náhradních dílech!  

Pokud potřebujete poradit s optimální konfigurací pro vás navštivte prosím naše prodejny cyklospecialit nebo pište přímo na brunecky@anglickalegenda.cz  (Na kole Brompton jezdím denně od roku 2007. Od roku 2009 se pravidelně účastním mezinárodní konference Brompton a s vámi  každoročně Mistrovství světa BROMPTON v Anglii.  S týmem CYKLOSPECIALIT organizuji pravidelná  Mistrovství ČR BROMPTON. )

Kolo Brompton  je stvořeno do města, na dovolenou, jachtu, či všude tam kde máte vysoké nároky na skladnost a jednoduchost složení bez kompromisu jízdních vlastností a kvality zpracování !

Kola Brompton  jsou vyráběna ručně v Londýně a jsou obrovským fenoménem na celém světě. Jedním z důkazů jsou fankluby v mnoha zemích a Mistrovství světa BROMPTON, které se koná pravidelně každý rok v Blenheim Palace poblíž Oxfordu ve Velké Británii. Brompton je jedinou skládačkou s 'královskou krví', které se pyšní řadou královských ocenění jako přínos v udržitelné dopravě od královny Alžběty či Cena Prince Philipa za design. Stranou nezůstávají i významné osobnosti našich krajů. Například významnou fanynkou a uživatelkou kol Brompton je herečka Simona Stašová se svým synem, Jaroslav Samson Lenk a řada dalších ...

Volitelným základním příslušenstvím je prodloužená či teleskopická sedlovková tyč a zadní nosič. Vynikající jsou rovněž odnímatelné přední brašny maximálně navyšující užitnou hodnotu kola či kolečka EASY WHEELS pro pohodlnou přepravu kola ve složeném stavu. Doporučujeme současně s kolem objednat set předního a zadního světla BROMPTON ze sekce příslušenství. Světla jsou uzpůsobena tak, aby nebránila při skládání kola. Zadní světlo se montuje přímo na rám, takže nepřekáží při zasouvání sedlovkové tyče. Pro sestavení kola přesně na míru si prosím vyžádejte 'Bespoke' formulář.

Informace o aktuálních akcích a podrobnosti o kolech BROMPTON najdete na našich stránkách věnovaných těmto výjmečným skládacím kolům www.anglickalegenda.cz.

 

Poradíme vám

František Hasil
produktový specialista
obchod@cyklospeciality.cz
+ 420 537 021 012

Parametry

Typ řídítek Typ S
Počet převodů 6 rychlostí
Typ řazení Planetová převodovka
Speciální edice Limitovaná edice, Titanová edice
Modelový rok 2018

Recenze (0)