V pondělí 24. 1. bude zavřena prodejna v Brně.

Ve čtvrtek 27. 1. budou zavřeny prodejny v Praze a Hradci Králové.

Ve dnech 25. a 26. 1. nebudou expedovány objednávky vytvořeny na e-shopu.

Skládací kolo BROMPTON M6 - Black Edition

Legendární anglické skládací kolo Brompton v limitované titanové black edici s šesti převody, které vás nezastaví před žádným kopcem. Pěkné funkční a pohodlné kolo se vzpřímeným posedem. Typ M vyhovuje většině uživatelů.. KOLO SI MŮŽETE DOVYBAVIT BLATNÍKY, OSVĚTLENÍM... VIZ KONFIGURÁTOR. Více

Katalogové číslo: 006174
41 500 Kč vč. DPH
  • BARVA:

e-shop vyprodáno
Prodejna Brno vyprodáno
Prodejna Hradec Králové vyprodáno
Prodejna Praha vyprodáno

Popis

SKLÁDACÍ KOLO BROMPTON BLACK EDITION M6

Limitovaná edice Black edition M6

Varianta velmi žádaného modelu Brompton M6 s 6 převody. Zvládá tak bez problému i kopcovitý terén.

V ČR nejprodávanější model anglické legendární skládačky s 6 převody. Kombinace speciální širokorozsahové planetové převodovky Sturmey Archer a dvou pastorků u zadního kola poskytují maximální komfort plynulého řazení s obrovským rozsahem. Takřka žádný kopec nezůstává nesjízdný. Pohodlná a svižná jízda, vzpřímený posed a vynikající jízdní vlastnosti. To vše v kompaktním balíčku 54x56x25 cm, do kterého složíte kolo do 10 sekund ! Zapomeňte na těžkopádnost a neohrabanost skládaček ESKA ... Brompton vás překvapí po všech stránkách !

Váha kola v základní výbavě tedy bez blatníků a nosiče je 11,3kg.

Kolo je v základní specifikaci bez blatníků, bez nosiče, se standardní sedlovkou, standardním sedlem, bez osvětlení a s plášti Marathon. 

Pro výběr kola je jednoduchý postup:

1. volba barvy - v základním přehledu
2. volba blatníků nebo nosiče s blatníky
3. volba sedlovky - pro výšku do cca 175 cm stačí standardní, pro výšku do cca 185cm prodloužená, nad 185cm teleskopická
4. volba sedla - v základu je černé Brompton
5. volba pláště - v základu je Marathon Racer
6. osvětlení - v základu jsou odrazky
7. brašny na přední rám
8. obaly a doplňky

to vše zvládnete pomocí našeho konfigurátoru, který dle volby specifikace upravuje cenu kola.

Pokud potřebujete poradit s optimální konfigurací pro vás navštivte prosím naše prodejny cyklospecialit nebo pište přímo na obchod@cyklospeciality.cz.

Jsme přímým dovozcem značky BROMPTON pro ČR a SK, tedy u nás získáte nejaktuálnější informace o produktech skladem, akcích, příslušenství a náhradních dílech!  

Na kole Brompton jezdíme denně od roku 2007. Od roku 2009 se pravidelně účastníme mezinárodní konference Brompton a s vámi  každoročně Mistrovství světa BROMPTON v Anglii.  S týmem CYKLOSPECIALIT organizujeme pravidelná  Mistrovství ČR BROMPTON.

Kolo Brompton je stvořeno do města, na dovolenou, jachtu, či všude tam kde máte vysoké nároky na skladnost a jednoduchost složení bez kompromisu jízdních vlastností a kvality zpracování !

Kola Brompton  jsou vyráběna ručně v Londýně a jsou obrovským fenoménem na celém světě. Jedním z důkazů jsou fankluby v mnoha zemích a Mistrovství světa BROMPTON, které se koná pravidelně každý rok v Blenheim Palace poblíž Oxfordu ve Velké Británii. Brompton je jedinou skládačkou s 'královskou krví', které se pyšní řadou královských ocenění jako přínos v udržitelné dopravě od královny Alžběty či Cena Prince Philipa za design. Stranou nezůstávají i významné osobnosti našich krajů. Například významnou fanynkou a uživatelkou kol Brompton je herečka Simona Stašová se svým synem, Jaroslav Samson Lenk a řada dalších ...

Volitelným základním příslušenstvím je prodloužená či teleskopická sedlovková tyč a zadní nosič. Vynikající jsou rovněž odnímatelné přední brašny maximálně navyšující užitnou hodnotu kola či kolečka EASY WHEELS pro pohodlnou přepravu kola ve složeném stavu. Doporučujeme současně s kolem objednat set předního a zadního světla BROMPTON ze sekce příslušenství. Světla jsou uzpůsobena tak, aby nebránila při skládání kola. Zadní světlo se montuje přímo na rám, takže nepřekáží při zasouvání sedlovkové tyče. Pro sestavení kola přesně na míru si prosím vyžádejte 'Bespoke' formulář.

Brompton - Cyklosalon.tv - Václav Liška from Cyklospeciality Brno on Vimeo.

Parametry

Typ řídítek Typ S
Počet převodů 6 rychlostí
Typ řazení Planetová převodovka
Speciální edice Black edice
Modelový rok 2019
Váha 11,3

Konfigurátor

NOSIČ, BLATNÍKY

SEDLOVKA

SEDLO

PLÁŠTĚ

SVĚTLA, NÁŘADÍ

ZAVAZADLA A BRAŠNY

PŘEPRAVA A DOPLŇKY