Skládací kolo Brompton jednobarevné

Legendární anglické skládací kolo Brompton. Pěkné funkční a pohodlné kolo. KOLO SI MŮŽETE DOVYBAVIT BLATNÍKY, OSVĚTLENÍM ... VIZ KONFIGURÁTOR. Více

34 000 Kč vč. DPH
  • BROMPTON TYP?:
  • BROMPTON PŘEVODY:
  • BARVA:

Pro zobrazení dostupnosti zvolte variantu

Příslušenství na kolo o až 15 % levněji? Použijte konfigurátor a sestavte si originální kolo

Popis

SKLÁDACÍ KOLO BROMPTON JEDNOBAREVNÉ

K VÝBĚRU RŮZNÉ TYPY:
TYP S PRO SPORTOVNÍ POSED A PRO LIDI MENŠÍHO VZRŮSTU.
TYP M JE POHODLNÉ PRO VĚTŠINU UŽIVATELŮ. POHODLNÝ VZPŘÍMENÝ POSED.
TYP H JE POHODLNÉ I PRO VYŠŠÍ POSTAVY. POHODLNÝ VZPŘÍMENÝ POSED.

S RŮZNÝM POČTEM PŘEVODŮ: 1, 2, 3 a 6 rychlostí

Model anglické legendární skládačky. Pohodlná a svižná jízda a vynikající jízdní vlastnosti. To vše v kompaktním balíčku 54x56x25 cm, do kterého složíte kolo do 10 sekund ! Zapomeňte na těžkopádnost a neohrabanost skládaček ESKA ... Brompton vás překvapí po všech stránkách !

Pokud preferujete dvoubarevné kolo, můžete vybrat zde.

Váha kola v základní výbavě tedy bez blatníků a nosiče je přibližně 11,3kg.

Kolo je v základní specifikaci bez blatníků, bez nosiče, se standardní sedlovkou, standardním sedlem, bez osvětlení a s plášti Marathon Racer. 

Pro výběr kola je jednoduchý postup:

1. volba barvy, typu řídítek a počtu převodů - v základním přehledu
2. volba blatníků nebo nosiče s blatníky
3. volba sedlovky - pro výšku do cca 175 cm stačí standardní, pro výšku do cca 185cm prodloužená, nad 185cm teleskopická
4. volba sedla - v základu je černé Brompton
5. volba pláště - v základu je Marathon Racer
6. osvětlení - v základu jsou odrazky
7. brašny na přední rám
8. obaly a doplňky

to vše zvládnete pomocí našeho konfigurátoru, který dle volby specifikace upravuje cenu kola.

Pokud potřebujete poradit s optimální konfigurací pro vás navštivte prosím naše prodejny cyklospecialit nebo pište přímo na obchod@cyklospeciality.cz.

Jsme přímým dovozcem značky BROMPTON pro ČR a SK, tedy u nás získáte nejaktuálnější informace o produktech skladem, akcích, příslušenství a náhradních dílech!  

Na kole Brompton jezdíme denně od roku 2007. Od roku 2009 se pravidelně účastníme mezinárodní konference Brompton a s vámi  každoročně Mistrovství světa BROMPTON v Anglii.  S týmem CYKLOSPECIALIT organizujeme pravidelná  Mistrovství ČR BROMPTON.

Skládací kolo Brompton je stvořeno do města, na dovolenou, jachtu, či všude tam kde máte vysoké nároky na skladnost a jednoduchost složení bez kompromisu jízdních vlastností a kvality zpracování !

Skládací kola Brompton jsou vyráběna ručně v Londýně a jsou obrovským fenoménem na celém světě. Jedním z důkazů jsou fankluby v mnoha zemích a Mistrovství světa BROMPTON, které se koná pravidelně každý rok v Blenheim Palace poblíž Oxfordu ve Velké Británii. Brompton je jedinou skládačkou s 'královskou krví', které se pyšní řadou královských ocenění jako přínos v udržitelné dopravě od královny Alžběty či Cena Prince Philipa za design. Stranou nezůstávají i významné osobnosti našich krajů. Například významnou fanynkou a uživatelkou kol Brompton je herečka Simona Stašová se svým synem, Jaroslav Samson Lenk a řada dalších ...

Volitelným základním příslušenstvím je prodloužená či teleskopická sedlovková tyč a zadní nosič. Vynikající jsou rovněž odnímatelné přední brašny maximálně navyšující užitnou hodnotu kola či kolečka EASY WHEELS pro pohodlnou přepravu kola ve složeném stavu. Doporučujeme současně s kolem objednat set předního a zadního světla BROMPTON. Světla jsou uzpůsobena tak, aby nebránila při skládání kola. Zadní světlo se montuje přímo na rám, takže nepřekáží při zasouvání sedlovkové tyče.

Informace o aktuálních akcích a podrobnosti o kolech BROMPTON najdete na našich stránkách věnovaných těmto výjmečným skládacím kolům www.anglickalegenda.cz.

Parametry

Váha 11,3

Konfigurátor

NOSIČ, BLATNÍKY

SEDLOVKA

SEDLO

PLÁŠTĚ

SVĚTLA, NÁŘADÍ

ZAVAZADLA A BRAŠNY

PŘEPRAVA A DOPLŇKY