indukční blikačky Reelight SL100 Flash

Bez baterií a bez námahy ! Tento model blikaček je vhodný pro kola s normálními náboji bez kotoučových brzd. Vyznačují se skvělým výkonem. Ne nadarmo získaly zlato v kategorii cyklodoplňky na Eurobike 2008. Více

Katalogové číslo: 003845
780 Kč vč. DPH
Není skladem
Dostupnost: do týdne

Popis

Bez baterií, bez námahy a ještě bezpečněji !

Revoluční blikačky Reelight!

Tyto blikačky, které ke své funkci nepotřebují baterie ani dynamo získaly zlato v kategorii cyklodoplňky na největším evropském veletrhu Eurobike 2008. Model SL100 je sestava dvou blikaček - přední a zadní.

Blikačky jsou vhodné pro všechny typy bicyklů s normálními náboji bez kotoučových brzd.

Standardní držák se upevňuje pod matici středu kol. Magnety se jednoduchým způsobem upevňují ve výpletech předního a zadního kola. Otáčením kola dochází k bezdotekové indukci. Indukce na rozdíl od přítlačného nebo nábojového dynama neklade prakticky žádný odpor. Kola se zcela volně otáčí bez jakéhokoli známky zátěže. Blikačky nemají vypínač (blikají při jízdě neustále) a z kola se nesundavají. Jsou velmi nenápadné a bez nářadí a dostatečného času je nelze sejmout.

Zajistěte si stálé osvětlení ze všech stran (zepředu, zezadu i z boku), přestaňte se starat o baterie, nenoste blikačky po kapsách, kdykoli sestoupíte z kola.

O jednu starost méně. Jednou provždy - Reelight !

SL100 - The Commuter from Reelight on Vimeo.

 

Poradíme vám

František Hasil
produktový specialista
obchod@cyklospeciality.cz
+ 420 537 021 012

Recenze (0)

Podělte se s ostatními bikery, jak se vám produkt líbí

Pravidelně soutěžíme o nejlepší recenzi. Vyhrajte za váš názor pěknou cenu!