SINGLE SPEED, FEST, FIXIE = město čeká !

CHEETAH ORIGINAL
Svižné, stylové, funkční a cenově dostupné jednorychlostní stroje pro ty co žijí s městem. Značka CHEETAH je vyráběna holandským výrobcem GENERAL BIKES z kvalitních komponent.Kola jsou vyráběna v Polsku a jejich zpracování je velmi precizní. Kola jsou vybavena tzv FLI-FLOP zadním nábojem. Během chvilky si z FESTKY (FIXIE) uděláte singlespeed a naopak...

Single speed + festka v jednom - stačí otočit zadní kolo! Čisté linie, žádné zbytečné vybavení. Znáte rychlejší pohyb po městě!? CYKLOSPECIALITY  jsou výhradním dovozcem značky General bikes pro ČR a SK (řady CHEETAH, BRANDLESS, BOHEMIAN, VAN GOGH).

Singlespeed kola, ta pravá volba pro jízdu do města. Originální, krásný, pohodlný.... Fixky se označují také jako fixie, festka nebo fixed gear - jedná se o kola s pevným či volnoběžným převodem. Festka vám kromě pohodlného svezení nabízí také vytříbený design, který můžete dát každému na obdiv. S jistotou můžeme tvrdit, že za festkou se každý otočí. A nezáleží na tom, zda si vyberete barevnou žlutou, červenou či střídmější bílou a černou.

Nezaujal vás singlespeed? Co takhle zkusit naše elektrokolo?

Pro odběr těchto informací (cca 1x do měsíce) vyplňte prosím níže Váš e-mail. Jako poděkování za Váš zájem Vám zašleme

Slevový kupón - 3 %

na Váš jednorázový nákup v e-shopu!

  • Zadáním e-mailu potvrzuji zařazení do zasílání novinek.