STŘÍBRNÁ PLÁŠTĚNKA

Co takhle opustit na chvíli nostalgickou vlnu a nahlédnout spíše do budoucnosti? Ultralehká stříbrná pláštěnka reprezentuje futuristickou část kolekce 2015/16. Díky podlepeným švům i drukům v ní přečkáte v suchu i vydatný letní liják. Látka navíc ve světle hází jemné odlesky, takže i za ztížených podmínek budete na silnici dobře vidět. Když zrovna nebude pršet, můžete pláštěnku srolovat do malého balíčku, který se vejde i do kapsy. Jednoduché, praktické – jak to ve Free Circle máme rádi. Více

Katalogové číslo: CMCTS6010020
Prodej skončil. Vyberte si podobný produkt z kategorie.

Popis

MATERIÁLY
Ultralehká látka je díky podlepeným švům i zipům dokonale vodotěsná, zároveň si však zachovává prodyšnost. Podlepení švů navíc chrání ještě síťovaná podšívka.


ZAOSTŘENO NA DETAILY
PODLEPENÉ ZAPÍNÁNÍ – pláštěnku lze zapnout až po bradu pomocí zipu a druků. Obojí je podlepené, aby byla zajištěna absolutní vodotěsnost.

KAPSY – dvojici náprsních kapes doplňují dvě nakládané kapsy s uzavíratelnou patkou na druky. Vaše peníze, doklady i další drobnosti zůstanou v suchu, i kdyby trakaře padaly.

ODEPÍNACÍ KAPUCE – stahovací šňůrkou ji lze utáhnout kolem obličeje. A když neprší? Jednoduše ji odepnete.

STAHOVACÍ MANŽETY – další praktický prvek pro vaši dokonalou ochranu před deštěm a větrem

STAHOVACÍ LEM – spodní lem pláštěnky lze stáhnout šňůrkou. Jednak aby pod pláštěnku nefoukalo, jednak aby vám nevlála za tělem během jízdy na kole.

 
 

Poradíme vám

František Hasil
produktový specialista
obchod@cyklospeciality.cz
+ 420 537 021 012

Parametry

Oblečení Pánské

Recenze (0)