SAKO S FUNKČNÍMI RUKÁVY - ECRU

Venku padají teplotní rekordy, a po vás v práci bez milosti vyžadují oblek? Pak sáhněte po tomto kousku. Jednovrstvé bezpodšívkové sako s perforovanými rukávy je na léto ideální volba. Více

Katalogové číslo: CMJAS6001750
Prodej skončil. Vyberte si podobný produkt z kategorie.

Popis

Dokonale splňuje požadavky „business-looku“, ale zároveň zajistí, že vaše tělo v horku nezmění skupenství. Dostupné jsou tři univerzální barevné varianty – hnědá, tmavě modrá a šedá. Sako můžete doplnit také o krátké kalhoty, s nimiž tvoří dokonalý komplet.

MATERIÁLY


Hlavní část saka je vyrobena z výrazně lehčího materiálu, než jaký se běžně používá na obleky. Látka dokonale zachovává tvar, ale přitom pruží do všech čtyř stran (velice ojedinělé). Díky elastickým švům a absenci podšívky tak umožňuje aktivní pohyb a dovoluje pohodlnou jízdu na kole. Vedle toho materiál vyniká svou barevnou stálostí a třešinkou na dortu je ochrana, kterou vám poskytne před škodlivými UV paprsky.

Specialitou tohoto saka jsou rukávy vyrobené ze speciální perforované látky, která je dokonale prodyšná a zároveň odolná proti oděru.


ZAOSTŘENO NA DETAILY

ABSENCE PODŠÍVKY – sako si zachovává pružnost a prodyšnost


ELASTICKÉ ŠVY S KONTRASTNÍMI BARVAMI – umožňují aktivní pohyb


STAHOVÁNÍ V PASE – sako vám perfektně padne a bude držet u těla i za větrných podmínek

KAPSY – klíče, mobil, doklady… Veškeré nezbytné drobnosti pohodlně umístíte do praktických, prostorově velkorysých kapes měchového tvaru (zespodu nabrané), které jsou uzavíratelné. Máte tak jistotu, že ani za jízdy na kole vám nic nevypadne. Dvě nadstandardně velké kapsy ve spodní části saka doplňuje jedna menší vpravo nahoře. Vlevo nahoře sako ozvláštňuje jedna šikmá otevřená kapsa standardního střihu, ideální třeba na mobil nebo hudební přehrávač.KNOFLÍKY – drobnost, která celý model dotahuje k dokonalosti. Volíme je s maximální pečlivostí, aby perfektně ladily k barvě modelu. Jsou vyrobeny ze 100% přírodního materiálu corozo a každý z nich zdobí logo Free Circle.

 

Poradíme vám

František Hasil
produktový specialista
obchod@cyklospeciality.cz
+ 420 537 021 012

Recenze (0)