MĚKKÉ SAKO S KAPUCÍ - ANTRACIT/STŘÍBRNÁ REFLEXNÍ

Další kousek pro běžné nošení, který vás překvapí svou sofistikovaností. Městské sako z pružného materiálu kombinuje celou řadu funkčních prvků, které maskuje v klasickém střihu. Je libo tradiční klopy, nebo bundu zapnutou až ke krku? Stačí si vybrat – pod elegantními knoflíky na přední straně se po celé délce ukrývá zip. Za hezkého počasí můžete sako díky integrovaným kšandovým popruhům nechat splývat za zády. A když není až takové teplo, můžete si alespoň rozepnout rukávy. Během přeháněk zase oceníte kapuci (odepínací) a kapsy s vodotěsnou úpravou. O vaši bezpečnost se pak postarají kontrastní pruhy z reflexní látky na rukávech a ramenou. Více

Katalogové číslo: CMJAS6007216
Prodej skončil. Vyberte si podobný produkt z kategorie.

Popis

MATERIÁLY

Pro tento model jsme zvolili lehkou sportovní látku, která vám na kole díky své dokonalé pružnosti poskytne maximální komfort. Je také hřejivá (ale zároveň prodyšná), vodě i větru odolná.

Rukávy a ramena jsou ušity z reflexního materiálu. Na silnici vás díky tomu po setmění žádný řidič nepřehlédne.


ZAOSTŘENO NA DETAILY

ABSENCE PODŠÍVKY – bunda si zachovává pružnost a prodyšnost

REFLEXNÍ PRVKY – límec, ramena a kontrastní pruhy na rukávech jsou ušity z látky, která při nasvícení dokonale odráží světlo. Eleganci kombinujeme s bezpečností.

CHYTŘE ŘEŠENÉ KLOPY – límec má na rozdíl od džínové vesty ostré rohy, aby při rozepnutí ke knoflíkům mohly vzniknout elegantní klopy


INTEGROVANÉ REFLEXNÍ KŠANDY (ODEPÍNATELNÉ) – originální řešení z dílny Free Circle. Praktický a zároveň bezpečnostní prvek, díky kterému své sako při jízdě na kole můžete nechat volně splývat za zády, a přitom budete v provozu perfektně vidět. Před kanceláří sako jednoduše obléknete a hurá na mítink!


ODEPÍNACÍ KAPUCE – dá se utáhnout kolem obličeje, při špatném počasí vás dokonale ochrání


ZIPY – v přední části je po celé délce zip, který jsme důmyslně překryli , tak aby při jeho zapnutí byly vidět pouze knoflíky a zůstala zachována elegance modelu. 

Další zipy jsou na rukávech.

VODOTĚSNÉ KAPSY – moderní a minimalistické řešení s gumovým lemováním je nenápadné a zároveň praktické. Obsah kapes je dokonale chráněný před vodou.

KNOFLÍKY – drobnost, která celý model dotahuje k dokonalosti. Volíme je s maximální pečlivostí, aby perfektně ladily k barvě modelu. Jsou vyrobeny ze 100% přírodního materiálu corozo a každý z nich zdobí logo Free Circle.

 

Poradíme vám

František Hasil
produktový specialista
obchod@cyklospeciality.cz
+ 420 537 021 012

Recenze (0)