MĚKKÉ SAKO S KAPUCÍ - ANTRACIT/STŘÍBRNÁ REFLEXNÍ

Další kousek pro běžné nošení, který vás překvapí svou sofistikovaností. Městské sako z pružného materiálu kombinuje celou řadu funkčních prvků, které maskuje v klasickém střihu. Je libo tradiční klopy, nebo bundu zapnutou až ke krku? Stačí si vybrat – pod elegantními knoflíky na přední straně se po celé délce ukrývá zip. Za hezkého počasí můžete sako díky integrovaným kšandovým popruhům nechat splývat za zády. A když není až takové teplo, můžete si alespoň rozepnout rukávy. Během přeháněk zase oceníte kapuci (odepínací) a kapsy s vodotěsnou úpravou. O vaši bezpečnost se pak postarají kontrastní pruhy z reflexní látky na rukávech a ramenou. Více

Katalogové číslo: CMJAS6007216
18 990 Kč vč. DPH
  • Velikost Free Circle:

Pro zobrazení dostupnosti zvolte variantu

Popis

MATERIÁLY

Pro tento model jsme zvolili lehkou sportovní látku, která vám na kole díky své dokonalé pružnosti poskytne maximální komfort. Je také hřejivá (ale zároveň prodyšná), vodě i větru odolná.

Rukávy a ramena jsou ušity z reflexního materiálu. Na silnici vás díky tomu po setmění žádný řidič nepřehlédne.


ZAOSTŘENO NA DETAILY

ABSENCE PODŠÍVKY – bunda si zachovává pružnost a prodyšnost

REFLEXNÍ PRVKY – límec, ramena a kontrastní pruhy na rukávech jsou ušity z látky, která při nasvícení dokonale odráží světlo. Eleganci kombinujeme s bezpečností.

CHYTŘE ŘEŠENÉ KLOPY – límec má na rozdíl od džínové vesty ostré rohy, aby při rozepnutí ke knoflíkům mohly vzniknout elegantní klopy


INTEGROVANÉ REFLEXNÍ KŠANDY (ODEPÍNATELNÉ) – originální řešení z dílny Free Circle. Praktický a zároveň bezpečnostní prvek, díky kterému své sako při jízdě na kole můžete nechat volně splývat za zády, a přitom budete v provozu perfektně vidět. Před kanceláří sako jednoduše obléknete a hurá na mítink!


ODEPÍNACÍ KAPUCE – dá se utáhnout kolem obličeje, při špatném počasí vás dokonale ochrání


ZIPY – v přední části je po celé délce zip, který jsme důmyslně překryli , tak aby při jeho zapnutí byly vidět pouze knoflíky a zůstala zachována elegance modelu. 

Další zipy jsou na rukávech.

VODOTĚSNÉ KAPSY – moderní a minimalistické řešení s gumovým lemováním je nenápadné a zároveň praktické. Obsah kapes je dokonale chráněný před vodou.

KNOFLÍKY – drobnost, která celý model dotahuje k dokonalosti. Volíme je s maximální pečlivostí, aby perfektně ladily k barvě modelu. Jsou vyrobeny ze 100% přírodního materiálu corozo a každý z nich zdobí logo Free Circle.

 

Poradíme vám

František Hasil
produktový specialista
obchod@cyklospeciality.cz
+ 420 537 021 012

Recenze (0)

Podělte se s ostatními bikery, jak se vám produkt líbí

Pravidelně soutěžíme o nejlepší recenzi. Vyhrajte za váš názor pěknou cenu!