KRAŤASY K SAKU - ECRU

Stejně jako sako z této série, krátké kalhoty se zpevněným sedem rovněž vynikají elegancí. Záároveň jsou vhodné pro běžné nošení – skvělá volba do horkých letních dnů, pokud je musíte trávit v kanceláři. Široké patky na předních kapsách zajišťují, aby vám z nich nic nevypadlo. Na zadní straně vpravo je ještě jedna všitá uzavíratelná kapsa, která modelu dodává na ležérnosti. Kalhoty jsou v nabídce v okrové, námořnické modré a světle šedé. Více

Katalogové číslo: CMTRS6001750
Prodej skončil. Vyberte si podobný produkt z kategorie.

Popis

MATERIÁLY

Kalhoty jsou ušity z lehkého materiálu, který vyniká svou pružností do všech čtyř stran. Komfort, který to přináší, pocítíte zejména při jízdě na kole. K přidaným hodnotám použité látky patří i její barevná stálost a ochrana před škodlivými UV paprsky.


ZAOSTŘENO NA DETAILY


ZESÍLENÝ SED – dvojitá vrstva látky v oblasti rozkroku zvýší vaše pohodlí při jízdě na kole


KAPSY – originální řešení předních kapes s širokými patkami – v němž se praktičnost snoubí s elegancí – zajistí, že cestou nic nevytratíte. Malá uzavíratelná kapsa v zadní části je příjemným bonusem.


KNOFLÍKY – drobnost, která celý model dotahuje k dokonalosti. Volíme je s maximální pečlivostí, aby perfektně ladily k barvě modelu. Jsou vyrobeny ze 100% přírodního materiálu corozo a každý z nich zdobí logo Free Circle.

 

Poradíme vám

František Hasil
produktový specialista
obchod@cyklospeciality.cz
+ 420 537 021 012

Recenze (0)