KOSTKOVANÉ KALHOTY S KAPSAMI - TMAVOŠEDÁ HNĚDA

Přirozená uvolněnost kombinovaná v ideálním poměru s elegancí a typickým „mafiánským“ stylem Itálie šedesátých let – přesně to splňují tyto zúžené kalhoty cigaretového tvaru, kterým vévodí výrazné knoflíky na patkách kapes. Díky dokonale pružné látce se v nich budete cítit perfektně jak v práci, tak i na kole. Když je navíc zkombinujete s knoflíkovým sakem z předchozí strany, vytvoříte těžko odolatelný komplet. Více

Katalogové číslo: CMTRS6002310
Prodej skončil. Vyberte si podobný produkt z kategorie.

Popis

MATERIÁLY

Pohodlnost je u těchto kalhot, stejně jako u saka, atributem číslo jedna. Proto zúžený tvar a zkrácená délka ke kotníkům, která zaručuje, že se nohavice při jízdě na kole nikam nezapletou. A proto ultralehký elastický materiál (pružný do všech čtyř stran), který navíc vyniká barevnou stálostí a jako bonus poskytuje ochranu před škodlivým UV zářením.

Látka je nemačkavá, takže kalhoty se velmi snadno udržují a perfektně drží tvar. Budete vypadat skvěle za všech okolností.


ZAOSTŘENO NA DETAILY

KLASICKÉ ZPRACOVÁNÍ – poklopec se zapíná na zip a náš Free Circle knoflík

ELASTICKÉ ŠVY S KONTRASTNÍMI BARVAMI – umožňují aktivní pohyb

KAPSY – originální řešení předních kapes s širokými patkami, v němž se snoubí praktičnost s elegancí, zajišťuje, že vám cestou nic nevypadne. Malá, knoflíkem uzavíratelná kapsa v zadní části je příjemným bonusem

KNOFLÍKY – drobnost, která v tomto případě hraje podstatnou roli a podtrhuje eleganci celého modelu. Volíme je s maximální pečlivostí, aby perfektně ladily ke zvolené barvě. Jsou vyrobeny ze 100% přírodního materiálu corozo a každý z nich zdobí logo Free Circle.

 

Poradíme vám

František Hasil
produktový specialista
obchod@cyklospeciality.cz
+ 420 537 021 012

Recenze (0)