KLASICKÉ KOSTKOVANÉ SAKO - TMAVĚ ŠEDÁ

Dámská varianta ryzí oblekové klasiky, která je inspirovaná stylem italských mafiánů 60. let. (Konečně si tento jedinečný styl můžete dopřát i vy, milé dámy!) Projmuté, byznysově střižené bezpodšívkové sako z jemně kostkovaného materiálu – dostupné v elegantních tónech oranžové, světle šedé a tmavě šedé – perfektně ladí s úzkými kalhotami ze stejné série. Více

Katalogové číslo: CLJAS6008330
Prodej skončil. Vyberte si podobný produkt z kategorie.

Popis

MATERIÁLY
Když Monika navrhovala tento kousek, vedle dokonalé elegance kladla důraz také na maximální pohodlí. Z toho důvodu zvolila ultralehký materiál vynikající svou elastičností. Látka pruží do všech čtyř stran, což zaručuje, že projmutý střih dokonale sedí za všech okolností a není nijak omezující ani při aktivním pohybu. 

Dalším benefitem zvoleného materiálu je jeho nemačkavost (sako perfektně drží tvar), snadnoúdržbovost (nečistoty neulpívají na látce), ochrana proti UV paprskům a barevná stálost.


ZAOSTŘENO NA DETAILY
ABSENCE PODŠÍVKY – sako si zachovává pružnost a prodyšnost

ELASTICKÉ ŠVY – umožňují aktivní pohyb

KONTRASTNĚ LEMOVANÉ VNITŘNÍ ŠVY – zvyšují vaši viditelnost v silničním provozu


INTEGROVANÉ REFLEXNÍ KŠANDY (ODEPÍNATELNÉ) – originální praktické řešení a zároveň bezpečnostní prvek z dílny Free Circle. Nechte své sako při jízdě volně splývat za zády a buďte v provozu perfektně vidět. Před kanceláří jednoduše sako oblékněte a hurá na mítink!

KAPSY – elegantní linie si žádá jednoduchost. Proto Monika tentokrát vynechala patky a ponechala prostorné vysoké kapsy otevřené. Výjimku představuje nenápadná kapsička na zadní straně vpravo, která je uzavíratelná knoflíkem. Velikostně ideální třeba na mobil. 

KNOFLÍKY – drobnost, která podtrhuje eleganci celého modelu. 100% přírodní knoflíky z materiálu corozo na sobě mají laserem vytištěné logo Free Circle a jsou pečlivě zvoleny tak, aby perfektně ladily k barvě modelu.

 

Poradíme vám

František Hasil
produktový specialista
obchod@cyklospeciality.cz
+ 420 537 021 012

Parametry

Oblečení Pánské

Recenze (0)