KLASICKÉ KOSTKOVANÉ KALHOTY - KORÁL

Jemně kostkované kalhoty střihově nejklasičtějšího obleku kolekce 2016 mají úzký cigaretový tvar v délce ke kotníkům. Jsou dostupné ve třech barevných variantách – jemné lososové, světle šedé a tmavě šedé. V kombinaci se sakem vytvářejí dokonale moderní variantu nadčasového „mafiánského“ stylu Itálie 60. let. Více

Katalogové číslo: CMTRS6002310
Prodej skončil. Vyberte si podobný produkt z kategorie.

Popis

MATERIÁLY
Při navrhování tohoto kousku Monika vedle elegance kladla důraz i na maximální pohodlí. Z toho důvodu zvolila ultralehký materiál vynikající svou dokonalou elastičností. Látka pruží do všech čtyř stran, což zaručuje, že úzký střih kalhot (obzvlášť vhodný pro jízdu na kole) dokonale sedí za všech okolností a není nijak omezující ani při aktivním pohybu.

Dalším benefitem zvoleného materiálu je jeho nemačkavost (perfektně drží tvar), snadnoúdržbovost (případné nečistoty se velmi snadno odstraní), UV ochrana a barevná stálost.


ZAOSTŘENO NA DETAILY


KLASICKÉ ZPRACOVÁNÍ – poklopec se zapíná na zip a na originální Free Circle knoflík

KAPSY – dvě elegantní klínové kapsy doplňuje jedna zadní lemovaná, uzavíratelná malým knoflíkem.


KNOFLÍKY – drobnost, která podtrhuje eleganci celého modelu. 100% přírodní knoflíky z materiálu corozo zdobí logo Free Circle a jsou pečlivě zvoleny tak, aby perfektně ladily k barvě modelu.

 

Poradíme vám

František Hasil
produktový specialista
obchod@cyklospeciality.cz
+ 420 537 021 012

Parametry

Oblečení Pánské

Recenze (0)