S blížícím se termínem Vánoc doporučujeme volbu osobního odběru. U objednávek na e-shopu, které nebudou uhrazeny do 18. prosince 2022, hrozí doručení až po termínu vánočních svátků. Sváteční otevírací dobu prodejen naleznete zde. 

Filtrovat dle ceny
249 7501
Výrobce

VELIKOST

Zúžit výběr

Helmy na kolo

HELMY

VÝROBCI:

VELIKOSTI:
 XXS (45 - 50 cm) XS (48 - 54 cm) S (50 - 56 cm) M (52 - 58 cm) L (55 - 61 cm) XL (59 - 64 cm)

/helmy/?f=velikost%3A85%7C108

Cyklistické helmy

Znalost dopravních značek vás na cestách před nečekanými událostmi bohužel nezachrání. Naše cyklistické helmy ano! Chraňte život sebe i svých blízkých. Už se nemusíte bát těžkých neestetických chráničů hlavy, moderní cyklistické helmy v mnoha barevných variantách si u nás vyberete nejen podle funkce, ale i podle svého vlastního osobitého stylu. Pro pány a profesionální sportovce jsme připravili sortiment cyklistických helem s aerodynamickým provedením a přídavnými výstupky pro osvětlení či reflexní odrazky, dámy si u nás přijdou na své v podobě prodyšných vysoce komfortních helem s kolorovanými popruhy. Samozřejmostí je atestace všech našich produktů.

 

Jaké helmy na kolo nabízíme?

Zastupujeme renomovanou americkou značku NUTCASE, která je vyhlášena především svým avantgardním designem a vysokou bezpečností helem, které jsou vhodné zejména pro použití v městské cyklistice a pro děti. Díky chráněnému zátylku mají vyšší bezopečnost ajsou vhodné i pro "street sporty" jako je například INLINE, BMX, SCATEBOARD atd-

Specialitou v naší nabídce jsou  geniálně propracované skládací francouzské přilby OVERADE. Vynikají praktickou kompaktnostní a přijemným tvarem evokujícím jezdecké přilby na koně.

Vybíráme pro vás nejlepší značky helem, jako: Abus, Brooks, Closca, Dashel, Fox, Halo, Hövding, Limar, Nutcase, Overade, R2, Woom

Nabízíme jak pánské, tak dámské i dětské helmy.

 

Nevíte si rady? Přečtěte si jak si vybrat helmu na kolo, která padne jako ulitá.

 

Bezpečné helmy pro sportovní vyžití

Pro dospělé i děti nabízíme kvalitní a bezpečné helmy na kolo, in-line, vodní sporty, lyžování, snowboarding. Předností helmy značky NUTCASE je netradiční design, který je odlišuje od klasických černých, šedých a stříbrných helem ostatních výrobců. Barevné vzory, moderní potisky a motivy zabezpečují dostatečnou atraktivitu. Samozřejmostí je přísná certifikace norem CPSC & CE EN 1078 Multi Sport Standard Safety a EPS výplň pro absorpci nárazů. Helma na kolo od Nutcase je dodávána s 11 větracími otvory pro optimální ventilaci.