KARIÉRA A VOLNÁ MÍSTA

Elektrokolo WISPER 905 Torque

Představujeme novou generaci WISPER Torque. Po stránce designu a technologie byla tato kola výrazně přepracována, nicméně “wisperovské standardy”  v podobě kroutícího momentu  100 Nm, vysokého dojezdu, kvalitních komponentů a anglické klasické elegance zůstávají zachovány. Nové modely se vyznačují zejména zjednodušením celkového systému elektroniky, která zajišťuje bezchybný a spolehlivý provoz a velmi jednoduchou údržbu a servis. Srdcem systému je kompaktní řídící jednotka s vyspělým torzním snímačem ve středovém složení klik a baterie Samsung  375 Wh. Nezanedbatelným argumentem je i nadstandardní dvouletá záruka na maximálně 30% pokles kapacity baterií. Více

Katalogové číslo: 002887
Prodej skončil. Vyberte si podobný produkt z kategorie.

Popis

ELEKTROKOLO WISPER 905 TORQUE

Výjimečně silné elektrokolo s nadstandardním dojezdem a univerzálním rámem

Kola Wisper jsou postavena na nových elegantních hliníkových rámech. Rámy jsou vyráběné technologií hydroforming a jsou ručně svařované (Hand welded 6061 Alloy T4 and T6 tempered).  Tyto nové rámy si zachovávají eleganci, ale vynikají nižší váhou a maximální tuhostí.

Zadní nosič
Zadní nosič byl navržen přímo na míru pro rámy Wisper. Vyniká vysokou nosností (25 Kg) a jednoduchostí montáže bez rizika drnčení a dalších nepříjemných vlastností klasických nosičů.

Baterie
Standard: Li-on Baterie Wisper 375 Wh (11 Ah)  - dojezd až 75 km
Samsung: Li-on Baterie Wisper 575 Wh (16 Ah) - dojezd až 110 km 
(s režimem spánku - po nabití lze baterii uskladnit po dobu šesti měsíců bez nutnosti kontroly a dobíjení)

Nové článkové Li-on baterie WISPER 375Wh a 575Wh využívají stejného obalu a lze je tedy libovolně zaměnit a konfigurovat požadovaný dojezd kola Wisper.

RCSS System (systém diagnostiky)
V případě jakéhokoliv problému s baterií či nabíječkou stačí připojit Wisper power systém pomocí USB k počítači. Systém zobrazí kompletní charakteristiku baterie a historii dobíjení. Lze tedy doložit špatné uživatelské chování k baterii či uložení nenabité baterie k zimnímu skladování.

Verze RCSS Wisper nabízí i update softwaru baterie a nabíječky a kompletní diagnostiku.

Nový systém zajišťuje efektivní a plynulý náběh a chod pohonu motoru zadního kola. Díky nové konfiguraci řízení a přímému převodu energie z baterie do motoru mají modely Wisper strhující kroutící moment. Výhodou řešení je, že tento výkon nemá vliv na řetěz, převodovku  a další komponenty jako systémy středových pohonů  (proto systémy středových výkonu pracují s podstatně nižším kroutícím momentem)

Díky využití sine wave technologie a pohonu zadního kola jsme dosáhli velmi tichého chodu elektropohonu i při vysoké zátěži a strhujícím výkonu v horském terénu.

Díky efektivnímu přenosu energie a optimálnímu dávkování dopomoci díky torznímu snímači se opět prodlužuje dojezd kol Wisper. U konfigurace s baterií 575 Wh lze dosáhnout u nových modelů dojezdu až 110Km na jedno nabití baterie!

Systém dvou pokrokových senzorů je doplněn výkonným procesorem řídící jednotky kola a zajišťuje přesnou odezvu motoru v závislosti na frekvenci šlapání a tlaku na pedály. 

Údržba systému a servis
Podporu, servis a dodávky náhradních dílů bude zajišťovat distributor prostřednictvím centrální podpory FWG ve Velké Británii. FWG garantuje skladovost náhradních dílů a flexibilitu jejich dodávek distributorům.

Výrobce drive systému Kombi Torque sídlí v Rakousku. Společnost Wisper-Freego v posledních letech úzce spolupracovala na vývoji tohoto průlomového systému v odvětví výroby elektrokol. Narozdíl od podobných systémů nabízí nový systém Kombi Torque velmi jednoduchou údržbu, nastavení a servis.

Brzdy a otočná rukojeť “plynu”
Díky citlivosti a povaze systému Kombi Torque není již třeba kola osazovat systémy odpojovačů motoru při brzdění. Kola jsou vybavena otočnou rukojetí formu “plynu”.

Toto řešení opět zjednodušuje systém a eliminuje poruchovost provozu elektrokol Wisper.

Kola Wisper 905 a 705 jsou osazena hydraulickými brzdami Tektro pro zajištění potřebného brzdného účinku při výkonu našich kol.

Zpřevodování
9 – rychlostní přehazovačka Shimano (typ bude upřesněn)

Kola a výplet
26” kola s dvoustěnnými ráfky a černým anodisovaným výpletem. Výplet zadního kola zpevněný pro vyšší torzní síly systému Wisper.

Ovládací prvky
LCD display se spínačem integrovaných světel a vypínačem elektrokola
Stupně asistence: 5

Světla
Přední a zadní LED světlo Spannings napájené z baterie.
 

Váha kola:
Bez baterie 21kg
S baterií 375 Wh 24kg
S baterií 575 Wh 25kg

Nosnost kola: 135kg 

Není převýšení, které by toto elektrokolo bez problémů a zapocení jezdce nevyjelo

 

Parametry

Určení Pánské
Počet převodů 9 rychlostí
Typ řazení Standardní řazení
Typ rámu S horní rámovou trubkou
Baterie 375Wh, 575Wh
Barva Šedá
Váha 24
Umístění motoru Zadní nábojový motor
Odpružení S přední odpruženou vidlicí