KARIÉRA A VOLNÁ MÍSTA

Skládací elektrokolo WISPER 806 SE

Elektrokolo Wisper 806 SE je nadčasové skládací kolo, které pomocí magnetického pedálového snímače s 12 magnety na středové ose detekuje frekvenci probíhajícího šlapání. Více

Katalogové číslo: 002446
Prodej skončil. Vyberte si podobný produkt z kategorie.

Popis

ELEKTROKOLO WISPER 806 SE

Univerzální skládací elektrokolo nejen na výlety, ale také pro zábavu, volný čas a osobní dopravu.

Anglická elektrokola Wisper jsou dokonale vybavena pro příjemnou a pohodlnou jízdu. Kromě rámu s nízkým nástupem má kolo také ergonomické pohodlné sedlo, výškově nastavitelná řídítka.

Kola Wisper jsou postavena na nových elegantních hliníkových rámech. Rámy jsou ručně vyráběné jednou z největších společností dodavající rámy pro mnoho evropských výrobců kol (Hand welded 6061 Alloy T4 and T6 tempered). Tyto nové rámy si zachovávají eleganci, ale vynikají nižší váhu s maximální tuhostí. Mají certifikáty CE a EN15194. Díky tomu dává výrobce 10 letou záruku na rám.

 Hlavními rysy modelu jsou skvěle sladěné komponenty, neotřelý design.

Magnetický snímač 
Magnetický snímač s 12 magnety - magnetický pedálový snímač instalovaný na středové ose detekuje frekvenci probíhajícího šlapání

Zadní nosič
Zadní nosič byl navržen přímo na míru pro rámy Wisper. Vyniká vysokou nosností (25 Kg) a jednoduchostí montáže bez rizika drnčení a dalších nepříjemných vlastností klasických nosičů.

Baterie
Samsung: Li-on Baterie Wisper 575 Wh (16 Ah) - dojezd až 110 km 
(s režimem spánku - po nabití lze baterii uskladnit po dobu šesti měsíců bez nutnosti kontroly a dobíjení) 

RCSS System (systém diagnostiky)
V případě jakéhokoliv problému s baterií či nabíječkou stačí připojit Wisper power systém pomocí USB k počítači. Systém zobrazí kompletní charakteristiku baterie a historii dobíjení. Lze tedy doložit špatné uživatelské chování k baterii či uložení nenabité baterie k zimnímu skladování.

Verze RCSS Wisper nabízí i update softwaru baterie a nabíječky a kompletní diagnostiku.

Nový systém zajišťuje efektivní a plynulý náběh a chod pohonu motoru zadního kola.   Díky nové konfiguraci řízení a přímému převodu energie z baterie do motoru mají modely Wisper strhující kroutící moment. Výhodou řešení je, že tento výkon nemá vliv na řetěz, převodovku  a další komponenty jako systémy středových pohonů  (proto systémy středových výkonu pracují s podstatně nižším kroutícím momentem)

Díky využití sine wave technologie a pohonu zadního kola jsme dosáhli velmi tichého chodu elektropohonu i při vysoké zátěži a strhujícím výkonu v horském terénu.

Údržba systému a servis
Podporu, servis a dodávky náhradních dílů bude zajišťovat distributor prostřednictvím centrální podpory FWG ve Velké Británii. FWG garantuje skladovost náhradních dílů a flexibilitu jejich dodávek distributorům.

Elektrokola Wisper 806SE jsou osazena hydraulickými brzdami Tektro pro zajištění potřebného brzdného účinku při výkonu našich kol.

Zpřevodování
7 – rychlostní přehazovačka Shimano (typ bude upřesněn)

Kola a výplet
20” kola s dvoustěnnými ráfky a černým anodisovaným výpletem. Výplet zadního kola zpevněný pro vyšší torzní síly systému Wisper.

Ovládací prvky
LCD display se spínačem integrovaných světel a vypínačem elektrokola
Stupně asistence: 5

Světla
Přední a zadní LED světlo Spannings napájené z baterie. 

Váha kola:
Bez baterie 20kg
S baterií 575 Wh 24kg

Nosnost kola: 135kg 

Není převýšení, které by toto elektrokolo bez problémů a zapocení jezdce nevyjelo

Parametry

Určení DámskéPro seniory
Počet převodů 7 rychlostí
Typ řazení Standardní řazení
Typ rámu Skládací
Modelový rok 2019
Baterie 575Wh
Barva ČervenáČerná
Váha 24
Umístění motoru Zadní nábojový motor