KARIÉRA A VOLNÁ MÍSTA

Elektrokolo WISPER 705 SE

Elektrokolo Wisper 705se je vlajkovou lodí známého anglického producenta elektrokol Wisper Ltd. (hrabství Kent). Hlavními rysy modelu jsou skvěle sladěné komponenty, neotřelý design. Více

Katalogové číslo: 002456
Prodej skončil. Vyberte si podobný produkt z kategorie.

Popis

ELEKTROKOLO WISPER 705 SE

Univerzální elektrokolo nejen na výlety, ale také pro zábavu, volný čas a osobní dopravu.


Anglická elektrokola Wisper řady 7 jsou dokonale vybavena pro příjemnou a pohodlnou jízdu. Kromě rámu s nízkým nástupem má kolo také ergonomické pohodlné sedlo, výškově nastavitelná řídítka.

Kola Wisper jsou postavena na nových elegantních hliníkových rámech. Rámy jsou ručně vyráběné jednou z největších společností dodavající rámy pro mnoho evropských výrobců kol (Hand welded 6061 Alloy T4 and T6 tempered). Tyto nové rámy si zachovávají eleganci, ale vynikají nižší váhu s maximální tuhostí. Mají certifikáty CE a EN15194. Díky tomu dává výrobce 10 letou záruku na rám.

 Hlavními rysy modelu jsou skvěle sladěné komponenty, neotřelý design.

Magnetický snímač 
Magnetický snímač s 12 magnety - magnetický pedálový snímač instalovaný na středové ose detekuje frekvenci probíhajícího šlapání

Zadní nosič
Zadní nosič byl navržen přímo na míru pro rámy Wisper. Vyniká vysokou nosností (25 Kg) a jednoduchostí montáže bez rizika drnčení a dalších nepříjemných vlastností klasických nosičů.

Baterie
Standard: Li-on Baterie Wisper 375 Wh (11 Ah)  - dojezd až 75 km
Samsung: Li-on Baterie Wisper 575 Wh (16 Ah) - dojezd až 110 km 
(s režimem spánku - po nabití lze baterii uskladnit po dobu šesti měsíců bez nutnosti kontroly a dobíjení)

Nové článkové Li-on baterie WISPER 375Wh a 575Wh využívají stejného obalu a lze je tedy libovolně zaměnit a konfigurovat požadovaný dojezd kola Wisper.

RCSS System (systém diagnostiky)

V případě jakéhokoliv problému s baterií či nabíječkou stačí připojit Wisper power systém pomocí USB k počítači. Systém zobrazí kompletní charakteristiku baterie a historii dobíjení. Lze tedy doložit špatné uživatelské chování k baterii či uložení nenabité baterie k zimnímu skladování.

Verze RCSS Wisper nabízí i update softwaru baterie a nabíječky a kompletní diagnostiku.

Nový systém zajišťuje efektivní a plynulý náběh a chod pohonu motoru zadního kola.   Díky nové konfiguraci řízení a přímému převodu energie z baterie do motoru mají modely Wisper strhující kroutící moment. Výhodou řešení je, že tento výkon nemá vliv na řetěz, převodovku  a další komponenty jako systémy středových pohonů  (proto systémy středových motorů pracují s podstatně nižším kroutícím momentem)

Díky využití sine wave technologie a pohonu zadního kola jsme dosáhli velmi tichého chodu elektropohonu i při vysoké zátěži a strhujícím výkonu v horském terénu.

Údržba systému a servis
Podporu, servis a dodávky náhradních dílů bude zajišťovat distributor prostřednictvím centrální podpory FWG ve Velké Británii. FWG garantuje skladovost náhradních dílů a flexibilitu jejich dodávek distributorům.

Elektrokolo Wisper 705 je osazeno hydraulickými brzdami Tektro pro zajištění potřebného brzdného účinku při výkonu našich kol.

Zpřevodování
7 – rychlostní přehazovačka Shimano (typ bude upřesněn)

Kola a výplet
26” kola s dvoustěnnými ráfky a černým anodisovaným výpletem. Výplet zadního kola zpevněný pro vyšší torzní síly systému Wisper.

Ovládací prvky
LCD display se spínačem integrovaných světel a vypínačem elektrokola
Stupně asistence: 5

Světla
Přední a zadní LED světlo Spannings napájené z baterie.

Váha kola:
Bez baterie 20kg
S baterií 375 Wh 23kg
S baterií 575 Wh 24kg

Nosnost kola: 135kg 

Není převýšení, které by toto elektrokolo bez problémů a zapocení jezdce nevyjelo

Parametry

Určení DámskéPro seniory
Počet převodů 7 rychlostí
Typ řazení Standardní řazení
Typ rámu S nízkým nástupem
Modelový rok 2019
Baterie 375Wh, 575Wh
Barva ČervenáČerná
Váha 23
Umístění motoru Zadní nábojový motor