V průběhu září 2023 má naše prodejna v Hradci Králové O SOBOTÁCH DOČASNĚ ZAVŘENO.

Knog Blinder MOB Twinpack The Face Black

Sada světel Blinder MOB - 80 lumenů vpředu a 44 vzadu. Toto světlo vám zajistí, že budete dobře viditelní nejen pro cyklisty před vámi, ale i za vámi. Více

Katalogové číslo: 004264
1 799 Kč vč. DPH
e-shop na objednávku s dodáním do týdne
Prodejna Brno na objednávku s dodáním do týdne
Prodejna Hradec Králové na objednávku s dodáním do týdne
Prodejna Praha na objednávku s dodáním do týdne

Popis

Knog Blinder MOB Twinpack The Face Black

Sada světel Blinder MOB Přední + Zadní

Toto světlo vám zajistí, že budete dobře viditelní nejen pro cyklisty před vámi, ale i za vámi. S úhlem světla 35 °/ 90° / 120° a 5-ti světelnými režimy (2 konstantní a 3 blikací) vám světla zaručí osvětlení cesty bez ohledu na to, kde zrovna jedete.
K dispozici jsou 2x přední a 3x zadní výměnné gumičky, takže světlýka můžete použít na jakákoliv kola s různě silnými sedlovkami a řídítky - včetně aerodynamických tvarů a oversize rozměrů.

SVĚTELNÝ VÝKON : PŘEDNÍ 80 lumenů // ZADNÍ 44 lumenů
ROZMĚRY: 42 x 42 x 62mm 
VÁHA: 35g

ÚHEL PAPRSKŮ: 35 °

SVĚTELNÉ REŽIMY: Stálý vysoký, stabilní, blesk, blikání, ekonomické blikání.

100% VODOTĚSNÝ: Blinder MOB je 100% vodotěsný a testován - IP67.

TLAČÍTKO: Delší stisknutí tlačítka (0,75 sekundy) ON-OFF, zabraňuje náhodnému zapnutí. Krátké stisknutí  mění režimy svícení.

INTEGROVANÝ USB PLUG: Není potřeba žádný nabíjecí usb kabel, integrovaná zástrčka přímo do USB portů a jsou navrženy tak, aby byly odolné vnějším vlivům.

LED diody: Diody a světlo (SMT) je navrženo tak, aby poskytovalo maximální úroveň jasu až po 90% doby účinnosti baterie pro každý režim.

DOBA NABÍJENÍ: 4 -5 hod.

BATERIE: USB Nabíjecí lithium-polymer baterie

UPÍNACÍ SYSTÉM: Odnímatelné silikonové pásy, bez nutnosti použití nářadí,  pro řídítka / sedlovky o průměru 22 - 35 mm. Použitelné i pro  Aero & Oversize rozměry.

PŘÍSLUŠENSTVÍ V BALENÍ: Pro přední světlo 2x vyměnitelné popruhy pro řídítka 22-27mm / 28-32mm +. Pro zadní světlo 3x vyměnitelné popruhy pro sedlovky 22-32mm + a Aero

Podobné produkty